Amsterdame savaitgalį vykusiame „Glory 79: Collision 3“ turnyre S. Maslobojevas susigrūmė su 23-ejų metų Donegi Abena iš Surinamo. Nugalėtoju teisėjų sprendimu tapo Kuvaldos pravardę turintis lietuvis.

„Aišku, po tokios didelės pertraukos jaučiau didelį spaudimą, nors visas dienas prieš kovą jaučiausi labai gerai. Pasiėmiau vaizdo kamerą, filmavau savo „vlogui“. Susitikęs savo buvusį mokinį, pavaikščiojau po Amsterdamą, išgirdau miesto istoriją.

Viskas buvo smagu, neapsikroviau mintimis. Atvykus treneriui Andriui Šipailai dar pasportavome, kvėpavau, nepavargau. O kovos dieną atsikėliau pamišusiomis akimis, delnai prakaituoja, suprantu, kad pradedu „degti“, – pasakojo S. Maslobojevas.

Visai Lietuvai ir kovų menų bendruomenei tai įrodymas, kad įmanoma būnant lietuviu, gyvenant ir sportuojant Lietuvoje, o ne kitur, pasiekti tokių rezultatų.
Sergejus Maslobojevas

Pasak jo, kai nuolat kovoji, turi specialias technikas, kurios padeda susitvardyti, tačiau kai tų įrankių dažnai nenaudoji, jie atbunka: „Bandžiau tas technikas taikyti, bet jaučiau, kad negaliu savęs 100 proc. suvaldyti. Kai jau reikėjo eiti į kovą, supratau viską, bet kūnas buvo „plaukiojantis“. Net kovoje buvo matyti – keli lengvi smūgeliai ir aš krisdavau. Neturėjau tvirtumo, psichologiškai buvau perdegęs. Ten buvau ne aš. Treneris net sakė, kad Sergejus grįžo į senus laikus, kai dar buvo jaunas, karštas“.

Kuvalda apgailestavo, kad protas ir kūnas nesusisiejo, todėl jis negalėjo kaip įprasta „pajausti“ varžovo, išlaikyti distanciją.

„Tai turėjo didelės įtakos kovai, kuriai buvau labai gerai pasirengęs. Tačiau tai buvo ne tokia pergalė, kokios norėjau. Pasidžiaugti galiu tik keliais epizodais, o kiti buvo padaryti valingai, iš žemaitiško charakterio.

Neparodžiau savęs tokio, kokio norėjau, o norėjau grįžti su trenksmu, – kalbėjo WAKO pasaulio kikbokso čempionas. – Kita vertus, važiavome pergalės ir grįžome su pergale. Nugalėjome mano svorio kategorijos trečią numerį pasaulio reitinge. Nesu tikras, bet manau, kad pakilsiu į jo vietą. O aš pats buvau penktas. Tai – rimtas žingsnis į priekį. Visai Lietuvai ir kovų menų bendruomenei tai įrodymas, kad įmanoma būnant lietuviu, gyvenant ir sportuojant Lietuvoje, o ne kitur, pasiekti tokių rezultatų“.

Artimiausia Kuvaldos kova laukia Vilniaus ASG arenoje lapkričio 20 dieną. Nors dar nežino, kas taps varžovu vakaro superdvikovoje, ruoštis jai Sergejus pradės jau šią savaitę.

„Pirmiausiai reikia pasirūpinti savo sveikata. Dabar kojos pirštas visas pamėlynavęs, vaikščioti galiu, bet nežinau, kaip reikės atsispirti, o ir ranka sunkiai kyla, reikia palaukti kelias dienas, kol kas geriu nuskausminamuosius vaistus. Nepaisant visko, trečiadienį jau mėginsiu grįžti į treniruočių ritmą, ruošiuosi turnyrui Vilniuje“, – sakė S. Maslobojevas.

Jis taip pat savo gerbėjams ruošia staigmeną – savo „vloge“ atskleis, kas vyksta „Glory“ turnyro užkulisiuose.