Daugiau nei pusę distancijos pirmavęs panevėžietis vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje finišavo antras (3 min. 38,88 sek.) ir tik 0,24 sek. nusileido Matthew Sates (3 min. 38,64 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Bronza atiteko estui Kregor Zirk (3 min. 42,35 sek.).

Ketvirtadienio varžybos Dohoje sėkmingai prasidėjo ir Andriui Šidlauskui. Lietuvos atstovas vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankoje liko aštuntas (59,67 sek.) ir pateko į finalą.

Jame panevėžietis pagerino atrankos poziciją ir užėmė 7 vietą, distanciją įveikęs per 58,55 sek.

Nugalėtoju tapo olandas Arno Kamminga (56,35 sek.), pranokęs vokietį Fabianą Schwingenschlöglą (56,63 sek.) ir rusą Antoną Chupkovą (57,56 sek.).

D. Rapšys dar dalyvaus 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi bei 200 m kompleksinio plaukimo rungtyse, o A. Šidlauskas plauks 50 ir 200 m krūtine.

Po antrojo pasaulio taurės etapo Budapešte atnaujintame taurės reitinge lietuviai palypėjo keliomis pozicijomis aukščiau: vyrų grupėje D. Rapšys (99.3 tšk.) iš 7-os pakilo į 5-ą vietą, o A. Šidlauskas (72.4 tšk.) – iš 20-os į 16-ą vietą.

Ten kol kas pirmauja Matthew Sates (115.7 tšk.) iš Pietų Afrikos Respublikos, o moterų įskaitoje – E. McKeon (114.1 tšk.) iš Australijos.

Ketvirtasis ir finalinis šių metų pasaulio taurės etapas bus surengtas Kazanėje, Rusijoje, spalio 28–30 dienomis. Ten kartu su D. Rapšiu ir A. Šidlausku taip pat varžysis Deividas Margevičius, Tomas Navikonis ir Aleksas Savickas.