Pirmoji pirmenybėse pasirodė ir daugiau nei pusėje visų sezono starto rungtynių sudalyvavo „LTeam Select“ komanda. Tiesa, jauniesiems ledo ritulininkams per pirmąsias keturias rungtynes taškų iškovoti nepavyko: iš pradžių 2:6 nusileista „Kaunas City“ komandai, vėliau patirtas pralaimėjimas 2:10 prieš „Energiją“, o galiausiai du kartus 4:5 ir 3:5 nusileista „HC Klaipėdos“ komandai.

Sėkmingai sezoną pradėjo turnyro favoritė „7bet-Hockey Punks“ komanda. Vilniečiai sezoną pradėjo dvejomis rungtynėmis prieš potencialius konkurentus kovoje dėl pirmosios vietos ir abejose rungtynėse džiaugėsi pergalėmis: 5:2 įveikta „Kaunas City“ komanda bei 6:1 nugalėta „Energija“.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės tarp „Energijos“ ir „HC Klaipėdos“ baigėsi šeimininkų pergale 8:4, bet dėl taisyklių pažeidimo klaipėdiečiams skirtas techninis pralaimėjimas 0:5. Tokios nuobaudos uostamiesčio komanda susilaukė ant ledo išleidusi žaidėją, kuriam nėra iki galo sutvarkyti registracijos dokumentai.

Vieną dieną komandos draugas, kitą – varžovas. Šį sezoną „LTeam Select“ komandoje nuomos principu galės rungtyniauti ir kitose šalies pirmenybių ekipose registruoti žaidėjai, o tai sukuria situacijų, kuriose vieną dieną šioje komandoje žaidęs ledo ritulininkas, jau kitą bus jos varžovu. Būtent su tokiu įvykiu jau pirmąjį savaitgalį susidūrė keturi „Energijos“ žaidėjai: dar šeštadienį gynę „LTeam Select“ garbę, jau kitą dieną jie atstovaudami savo komandai stojo į priešininkų stovyklą.

Pasinaudota proga. Nors „LTeam Select“ komandoje pirmais smuikais griežia Lietuvos jaunimo rinktinių kandidatai, savo progų pasirodyti ant ledo sulaukia ir ateityje į rinktines pretenduosiantys žaidėjai. Vienas iš jų – Mykolas Kubilius jau spėjo pasižymėti ir pirmuoju įvarčiu, o jį jam pavyko atšvęsti anksčiau nei savo 16-ąjį gimtadienį.

Pavydėtina sudėtis. Per pirmuosius du turus „7bet-Hockey Punks“ ne tik įveikė dvi pagrindines varžoves kovoje dėl medalių, tačiau ir pademonstravo tiesiog įspūdingą sudėties gylį. Vos per du susitikimus prie „pankų“ įvarčių tiesiogiai prisidėjo net 17 ledo ritulininkų. Panašiai į puolimą savo indėlį vilniečiai nešė ir Kontinentinės taurės turnyre, kuriame bent vieną rezultatyvumo balą surinko 15 sostinės komandos atstovų, taip dar kartą patvirtindami, jog puolime reikės skaitytis su visais keturiais Lietuvos vicečempionų penketais.

Lygos legenda. Nesenstanti lygos legenda Rolandas Aliukonis ir taip yra rezultatyviausias visų laikų čempionato gynėjas, bet 40-metis yra pasiruošęs dar labiau pagerinti ir taip įspūdingą statistiką. Per pirmuosius du turus atlikti du rezultatyvūs perdavimai leidžia tikėtis, jog iki sezono finišo gynėjas pasieks ir dar vieną simbolinę atžymą – 200 rezultatyvumo balų reguliaraus sezono metu. Iki šio rodiklio R. Aliukoniui betrūksta šešių rezultatyvumo balų.

Rezultatyviausias. Rezultatyviausias praėjusio sezono Lietuvos ledo ritulio čempionato žaidėjas Romanas Rešetnikovas vasarą pakeitė klubą ir iš lygos pasitraukusios „Kaunas Hockey“ komandos persikėlė į „Kaunas City“ ekipą. Tiesa, tokie pokyčiai įtakos ruso rezultatyvumui neturėjo: naująjį sezoną Kauno klubo atstovas pradėjo keturiais rezultatyvumo balais per dvi rungtynes, taip primindamas, jog jis ir šiemet kėsinsis į geriausio lygos snaiperio titulą.

KHL patirtis. Praėjęs savaitgalis Lietuvos ledo ritulio čempionate buvo išskirtinis: iki tol per visą lygos istoriją Darius Kasparaitis buvo vienintelis lygoje pasirodęs žaidėjas, savo patirties bagaže turintis pasirodymų Kontinentinės lygos pirmenybėse. Visa tai pasikeitė vos per dvi rungtynes: šeštadienį „HC Klaipėda“ į kovą metė 55 dvikovas šioje lygoje sužaidusį puolėją Sergeju Smurovą, o jau kitą dieną ant ledo pasirodė ir daugiau nei šimtą KHL rungtynių savo užantyje turintis Viačeslavas Triasunovas.

„Hat-trickai“. Pirmuosius sezono „hat-trickus“ Lietuvos čempionate buvo galima išvysti jau antrose lygos rungtynėse. Pirmasis tris įvarčius pelnė „Energijos“ puolėjas Egidijus Binkulis, bet vos po penkių minučių prie jo prisijungė ir kolega Karolis Krasilnikovas.

Lyderis. Dar pernai aukščiausioje Rusijos lygoje (VHL) žaidęs S. Smurovas netruko įrodyti, kodėl jis pastarąjį dešimtmetį praleido aukščiausiame lygyje, iš kurių trys sezonai – KHL lygoje. 28-erių metų rusas jau per pirmus du susitikimus surinko šešis rezultatyvumo balus ir buvo svarbiausia „HC Klaipėdos“ pergalių priežastis, leidusia į savo sąskaitą įsirašyti pirmuosius šešis taškus.