Abejos pirmojo etapo rungtynės vyko Vilniuje, kadangi dėl Lietuvoje vykstančio Pasaulio futsalo čempionato Kaune „Granitas-Karys“ neturėjo tinkamos salės. Pirmąjį susitikimą kauniečiai laimėjo 46:18 (19:8) , o antrosiose varžovus pranoko 29:22 (12:12).

Kauno klubas šį sezoną pasitinka praradęs net kelis svarbius rotacijos žaidėjus. „Granitui-Kariui“ nebeatstovauja Arminas Stankūnas ir Tadas Bučinskas, tačiau be perspektyvaus jaunimo prie komandos prisijungė ir Norvegijoje rungtyniavęs Deividas Jovaišas.

Nors varžovai iš Serbijos daug metų buvo tarp šios šalies lyderių, tačiau naujajame sezone ekipos garbę daugiausiai gina jauni šios šalies rankininkai.

Pirmosiose rungtynėse Vaidoto Groso vadovaujama komanda užtikrintai atrodė jau nuo susitikimo pradžios ir įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo keturių įvarčių persvarą – 9:5. Iki pertraukos kauniečiams savąjį pranašumą pavyko padidinti iki dviženklio – 19:8. Antrasis rungtynių kėlinys jau tebuvo formalumas, kurį sutvarkęs „Granitas-Karys“ pasiekė didžiausią pergalę klubo istorijoje tarptautiniuose turnyruose – 46:18.

Šiame susitikime kauniečiams Marius Kairys pelnė 9 įvarčius, Deividas Jovaišas pridėjo 8, Matas Jurkevičius 5. Serbų klubui Filipas Kostičius pelnė 5 įvarčius, Vukašinas Veljovičius ir Aleksa Zlatkovičius surinko po 3.

Antrosios komandų tarpusavio rungtynės, kurios vyko sekmadienį, jau tebuvo formalumas. Kauniečiams per pirmąjį kėlinį dažnai netgi teko vytis varžovus, tačiau po 30 minučių kovos rezultatas buvo lygus – 12:12. Kiek solidžiau „Granitas-Karys“ atitrūko tik antrojo kėlinio viduryje (24:19), o iki susitikimo pabaigos persvarą V. Groso auklėtiniai dar labiau padidino – 29:22.

Atsakomosiose rungtynėse rezultatyviausias Kauno klube buvo Pijus Eiva, pelnęs 6 įvarčius, Deividas Jovaišas pridėjo 4, Martynas Giedraitis ir Paulius Zėringis po 3. Nišo komandai Ognjenas Džordževičius ir Filipas Kostičius įmetė po 5 įvarčius.

Antrajame Europos taurės etape „Granitas-Karys“ susitiks su Pelvos „Serviti“ rankininkais iš Estijos. Nuo antrojo etapo varžybas pradės ir Vilniaus VHC „Šviesa“ bei Klaipėdos „Dragūnas“.