Gražiausiose Druskininkų vietose bei Vijūnėlės tvenkinyje vykusiose varžybose, olimpinėje distancijoje triumfavo Marijus Butrimavičius (Trakų triatlono būrelis). Jis finišavo per 2 val. 2 min. 58,1 sek.

Kiek daugiau nei 2 min. nuo jo atsiliko Tautvydas Kopūstas („HighPeaks Lietuva“). Trečias buvo Vytas Vasilevičius („TRItonas“, 2:07.04).

T. Kopūstas (3013 tšk.) tapo čempionu bendroje įskaitoje, kurioje buvo skaičiuojami trijų geriausių etapų rezultatai. Antrąją vietą užėmė M. Butrimavičius (2944 tšk.), trečiąją – Gediminas Pajėda (2916 tšk.).

Tarp moterų greičiausia buvo Inga Paplauskė („TRItonas“, 2:17.09). Antrąją vietą užėmė Unė Narkūnaitė („BTT Cloud“, 2:24.54), trečiąją – Ieva Urbonavičiūtė („TRItonas“, 2:25.53).

Bendrosios įskaitos Lietuvos triatlono taurės čempione tapo Inga Aukselytė (2976 tšk.). Antra liko I. Urbonavičiūtė (2942 tšk.), trečia – Viktorija Kalvelytė (2874 tšk.).

Olimpinės distancijos LTT čempionai pelnė teisę dalyvauti Valensijoje (Ispanija) vyksiančiame Europos standartinės distancijos triatlono čempionate.

Sprinto distancijoje Druskininkuose nugalėjo Lukas Prokopavičius („BTT Cloud“, 1:04.17), pranokęs prizininkais tapusius Povilą Strazdą („BTT Cloud“, 1.06,12) ir Džiugą Karklelį (Panevėžio triatlono klubas, 1:08,06).

Tarp moterų greičiausia buvo Gabrielė Garbauskaitė (Panevėžio tritlono klubas, 1:19.55). Antra buvo Orinta Mauraitė (Panevėžio triatlono klubas, 1:20.25), trečia – Beatričė Vinciūnaitė (Panevėžio triatlono klubas, 1:21.16).

Bendrosios įskaitos Lietuvos triatlono taurės čempionu tapo Tomas Burbulis (3022 tšk.), vos 20 taškų aplenkęs Titą Pumputį (3002 tšk.). Trečioji pozicija atiteko Povilui Strazdui (2959 tšk.).

Tarp moterų triumfavo O. Mauraitė (2996 tšk.). Antrąją vietą užėmė G. Garbauskaitė (2990 tšk.), trečia – B. Vinciūnaitė (2964 tšk.).

Beje, olimpinės distancijos estafetės varžybose nugalėjo „Nenugalimųjų“ komanda, tarp kurių atstovų buvo olimpiečiai Andrejus Zadneprovskis ir Laura Asadauskaitė.

Komandinėje įskaitoje triumfavo „TRItonas“. Antrąją vietą užėmė „HighPeaks Lietuva“, trečiąją – „BTT Cloud“.