Nojus Chmieliauskas ir Lukas Gaudiešius šiandien varžybose surinko 987 taškus ir už nugaros finiše paliko prancūzus Etienne'ą Clergeau bei Florent'ą Schoeną (984). Trečiąją vietą užėmė rusai Jegoras Zorkinas ir Timofejus Popovas (979).

Po plaukimo rungties lietuviai buvo ketvirti (1 min. 56,02 sek.; 318 taškų), tačiau bėgimo ir šaudymo rungtyje užimta antroji vieta (10 min. 31,48 sek.; 669) leido pakilti į pirmąją poziciją. Pastarojoje rungtyje lietuvius 1,28 sek. aplenkė tik vicečempionais prancūzai, kuriuos mūsiškiai baseine buvo pranokę 2,34 sek.

Penktadienį taip pat vyko U19 merginų asmeninių varžybų finalas, kuriame dalyvavo Medėja Gineitytė ir Tėja Pakinkytė.

Tarp lietuvių geriau sekėsi M. Gineitytei, kuri surinko 1005 ir užėmė 10-ąją vietą. Vilnietė buvo 16-a fechtuojantis (21 pergalė ir 17 pralaimėjimų; 214 taškų), 8-a – plaukiant (2:18,65; 273) ir 12-a – bėgant bei šaudant (13:02,66; 518).

T. Pakinkytė varžybose sukaupė 917 taškų ir finišavo 30-a. Kaunietė fechtuojantis buvo 21-a (18/20; 197) ir 29-a tiek plaukiant (2:28,46; 254), tiek bėgant ir šaudant (13:54,15; 466).

Europos čempione tapo rusė Jana Solovjova (1079), vicečempione – jos tautietė Kristina Budeikina (1057), o trečiąją vietą užėmė prancūzė Louison Cazaly (1050).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)