Paralimpinių čempionų titulą ginantys lietuviai rungtynes pradėjo tokios sudėties: Mantas Brazauskis aikštės centre, Genrikas Pavliukianecas kairiame aikštės krašte, o Justas Pažarauskas dešiniame aikštės krašte.

Japonijos rinktinė išsiveržė į prekį nesužaidus nė minutės, vėliau ekipos apsikeitė netaikliais baudiniais. Antroje kėlinio pusėje japonai ir vėl pralaužė lietuvių gynybą. G. Pavliukianecui pavyko atsakyti taikliu metimu, bet prieš pertrauką Japonijos komanda susigrąžino dviejų įvarčių persvarą – 3:1.

Dar labiau japonai nutolo iškart po petraukos, kai klastingai sukto kamuolio nesugavo nei M. Brazauskis, nei J. Pažarauskas. Netrukus šeimininkai atotrūkį padidino iki šešių įvarčių.

Treneris į kovą vietoje J. Pažarausko metė Nerijų Montvydą, o netrukus aikštėje pasirodė Marius Zibolis ir Artūras Jonikaitis. Vis dėlto ir jiems žaidimas nesiklijavo, o japonai užtikrintai rinko taškus. Tiesa, N. Montvydui mačo pabaigoje pavyko pelnyti gražų paguodos įvartį, bet Japonijos komanda šventė pergalę rezultatu 10:2.

Per trejas rungtynes tašką iškovojusi Lietuvos rinktinė A grupėje dalijasi ketvirtą – penktą vietas su Alžyro komanda. Abi rinktinės paskutiniame grupių etapo ture susitiks su paralimpiniais vicečempionais JAV golbolininkais. Į ketvirtfinalį pateks keturios geriausios grupės komandos.