Australijos tenisininkai po atkaklios kovos svečiuose 3:2 įveikė Šveicarijos ekipą, o JAV komanda 4:1 nugalėjo Rumuniją.

Kitos šešios rinktinės - nugalėtojos titulą ginanti Kroatija, Rusija, Prancūzija, Argentina, Čilė ir Baltarusija - vietas tarp aštuonių pajėgiausių turnyro komandų užsitikrino jau po šeštadienį įvykusių dvejetų susitikimų.

Didžiausias staigmenas aštuntfinalyje pateikė Čilės ir Baltarusijos tenisininkai, vienodu rezultatu 4:1 nugalėję atitinkamai praėjusių metų turnyro finalininkę Slovakiją bei 2004-ų metų Deviso taurės laimėtoją Ispaniją.

Deviso taurės aštuntfinalio varžybų rezultatai:

Baltarusija - Ispanija 4:1

sekmadienį -

Vladimir Voltchkov - Tommy Robredo 7:6 (8/6), 6:3

Sergei Tarasevicth - David Ferrer 2:6, 1:6

šeštadienį -

Max Mirnyi/Vladimir Voltchkov - Fernando Verdasco/Feliciano Lopez 7:6 (7/2), 6:4, 7:5

penktadienį -

Vladimir Voltchkov - David Ferrer 6:3, 6:4, 6:3

Max Mirnyi - Tommy Robredo 6:3, 6:7 (5:7), 6:3, 6:3

Šveicarija - Australija 2:3

sekmadienį -

Stanislas Wawrinka - Peter Luczak 6:4, 6:2, 6:7 (7/9), 6:2

George Bastl - Chris Guccione 5:7, 3:6, 6:7 (7/9)

šeštadienį -

Stanislas Wawrinka/Yves Allegro - Wayne Arthurs/Paul Hanley 6:7 (6/8), 4:6, 6:4, 6:7 (5/7)

penktadienį -

Stanislas Wawrinka - Chris Guccione 7:5, 3:6, 6:4, 7:6 (8:6)

Michael Lammer - Peter Luczak 6:1, 3:6, 0:6, 3:6

Olandija - Rusija 0:5

sekmadienį -

Jesse Huta-Galung - Igor Andreev 3:6, 6:4, 6:7 (7/9)

Melle van Gemerden - Dmitry Tursunov 6:7 (4/7), 6:7 (5/7)

šeštadienį -

Raemon Sluiter/John Van Lottum - Igor Andreev/Mikhail Youzhny 2:6, 6:3, 4:4, 4:6

penktadienį -

Melle van Gemerden - Nikolay Davydenko 6:7 (6/8), 5:7, 4:6

Raemon Sluiter - Dmitry Tursunov 7:6 (7/2), 4:6, 6:7 (5/7), 6:7 (5/7)

Vokietija - Prancūzija 2:3

sekmadienį -

Rainer Schuettler - Arnaud Clement 6:4, 6:3

Tommy Haas - Michael Llodra 6:3, 6:3

šeštadienį -

Tommy Haas/Alexander Waske - Michael Llodra/Arnaud Clement 7:6 (8/6), 3:6, 4:6, 1:6

penktadienį -

Nicolas Kiefer - Sebastien Grosjean 5:7, 6:7 (7/9), 0:6

Tommy Haas - Richard Gasquet 6:1, 4:6, 4:6, 7:6 (7/1), 3:6

Argentina - Švedija 5:0

sekmadienį -

Juan Ignacio Chela - Thomas Johansson 6:4, 6:1

Jose Acasuso - Robin Soderling 6:0, 6:1

šeštadienį -

David Nalbandian/Agustin Calleri - Jonas Bjorkman/Simon Aspelin 6:2, 7:6 (7/4), 2:6, 6:4

penktadienį -

David Nalbandian - Robin Soderling 3:6, 6:2, 6:4, 6:1

Jose Acasuso - Thomas Johansson 6:1, 6:1, 6:3

Austrija - Kroatija 2:3

sekmadienį -

Alexander Peya - Ivan Cerovic 4:6, 6:2, 6:4

Stefan Koubek - Marin Cilic 6:1, 7:5

šeštadienį -

Julian Knowle/Jurgen Melzer - Mario Ancic/Ivan Ljubicic 6:3, 6:3, 4:6, 4:6, 6:8

penktadienį

Stefan Koubek - Ivan Ljubicic 2:6, 2:6, 4:6

Jurgen Melzer - Mario Ancic 7:6 (7/2), 7:6 (7/4), 4:6, 4:6, 3:6

JAV - Rumunija 4:1

sekmadienį -

Andy Roddick - Razvan Sabau 6:3, 6:3, 6:2

James Blake - Horia-Vlad Tecau 6:1, 7:5

šeštadienį -

Bob Bryan/Mike Bryan - Victor Hanescu/Horia-Vlad Tecau 6:2 (rumunų traumą)

penktadienį -

Andrei Pavel - Andy Roddick 6:7 (2/7), 2:6, 7:6 (10/8), 6:2, 6:4

Victor Hanescu - James Blake 4:6, 6:7 (5/7), 2:6

Čilė - Slovakija 4:1

sekmadienį -

Paul Capdeville - Victor Bruthans 6:4, 7:5

Adrian Garcia - Lukas Lacko 4:6, 1:4 (čiliečio trauma)

šeštadienį -

Fernando Gonzalez/Nicolas Massu - Michal Mertinak/Lukas Lacko 6:2, 7:5, 3:6, 6:4

penktadienį -

Fernando Gonzalez - Michael Mertinak 7:6 (7/5), 7:6 (7/3), 6:3

Nicolas Massu - Dominik Hrbaty 6:7 (5/7), 6:3, 6:1, 7:6 (7/4).