Po šeštadienį įvykusių dvejetų susitikimų paaiškėjo jau šešios komandos, užsitikrinusios vietas ketvirtfinalyje - tai nugalėtojos titulą ginanti Kroatija, Rusija, Prancūzija, Argentina, Čilė ir Baltarusija.

Staigmenas pateikė Čilės ir Baltarusijos tenisininkai, 3:0 nugalėję atitinkamai praėjusių metų turnyro finalininkę Slovakiją bei 2004-ų metų Deviso taurės laimėtoją Ispaniją.

Deviso taurės varžybų rezultatai po dvejų varžybų dienų:

Baltarusija - Ispanija 3:0

šeštadienį -

Max Mirnyi/Vladimir Voltchkov - Fernando Verdasco/Feliciano Lopez 7:6 (7/2), 6:4, 7:5

penktadienį -

Vladimir Voltchkov - David Ferrer 6:3, 6:4, 6:3

Max Mirnyi - Tommy Robredo 6:3, 6:7 (5:7), 6:3, 6:3

Šveicarija - Australija 1:2

šeštadienį -

Stanislas Wawrinka/Yves Allegro - Wayne Arthurs/Paul Hanley 6:7 (6/8), 4:6, 6:4, 6:7 (5/7)

penktadienį -

Stanislas Wawrinka - Chris Guccione 7:5, 3:6, 6:4, 7:6 (8:6)

Michael Lammer - Peter Luczak 6:1, 3:6, 0:6, 3:6

Olandija - Rusija 0:3

šeštadienį -

Raemon Sluiter/John Van Lottum - Igor Andreev/Mikhail Youzhny 2:6, 6:3, 4:4, 4:6

penktadienį -

Melle van Gemerden - Nikolay Davydenko 6:7 (6/8), 5:7, 4:6

Raemon Sluiter - Dmitry Tursunov 7:6 (7/2), 4:6, 6:7 (5/7), 6:7 (5/7)

Vokietija - Prancūzija 0:3

šeštadienį -

Tommy Haas/Alexander Waske - Michael Llodra/Arnaud Clement 7:6 (8/6), 3:6, 4:6, 1:6

penktadienį -

Nicolas Kiefer - Sebastien Grosjean 5:7, 6:7 (7/9), 0:6

Tommy Haas - Richard Gasquet 6:1, 4:6, 4:6, 7:6 (7/1), 3:6

Argentina - Švedija 3:0

šeštadienį -

David Nalbandian/Agustin Calleri - Jonas Bjorkman/Simon Aspelin 6:2, 7:6 (7/4), 2:6, 6:4

penktadienį -

David Nalbandian - Robin Soderling 3:6, 6:2, 6:4, 6:1

Jose Acasuso - Thomas Johansson 6:1, 6:1, 6:3

Austrija - Kroatija 0:3

šeštadienį -

Julian Knowle/Jurgen Melzer - Mario Ancic/Ivan Ljubicic 6:3, 6:3, 4:6, 4:6, 6:8

penktadienį

Stefan Koubek - Ivan Ljubicic 2:6, 2:6, 4:6

Jurgen Melzer - Mario Ancic 7:6 (7/2), 7:6 (7/4), 4:6, 4:6, 3:6

JAV - Rumunija 2:1

šeštadienį -

Bob Bryan/Mike Bryan - Victor Hanescu/Horia-Vlad Tecau 6:2 (rumunų trauma)

penktadienį -

Andrei Pavel - Andy Roddick 6:7 (2/7), 2:6, 7:6 (10/8), 6:2, 6:4

Victor Hanescu - James Blake 4:6, 6:7 (5/7), 2:6

Čilė - Slovakija 3:0

šeštadienį -

Fernando Gonzalez/Nicolas Massu - Michal Mertinak/Lukas Lacko 6:2, 7:5, 3:6, 6:4

penktadienį -

Fernando Gonzalez - Michael Mertinak 7:6 (7/5), 7:6 (7/3), 6:3

Nicolas Massu - Dominik Hrbaty 6:7 (5/7), 6:3, 6:1, 7:6 (7/4)