JAV rinktinė ketvirtfinalyje itin užtikrintai 6:1 (3:0, 1:1, 2:0) nugalėjo Slovakijos atstovus. Dominavusiems amerikiečiams Colinas Blackwellas pelnė du įvarčius.

Tuo metu Vokietijos rinktinė po itin dramatiškos kovos, kurioje prireikė ir baudinių serijos, 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, pratęsimas – 0:0, baudiniai – 2:1), nugalėjo Šveicarijos atstovus.

Ilgą laiką 2:1 pirmavusius šveicarus nuo pergalės per pagrindinį mačo laiką skyrė vos 44 sek., bet viskas jiems baigėsi itin apmaudžiai. Pakeitę vartininką aikštės žaidėju vokiečiai trečio kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą – tai padarė 22-ejų gynėjas Leonas Gawanke.

Per pratęsimą įvarčių nebuvo pelnyta, o baudinių serijoje sėkmė lydėjo Vokietiją.

Vakare nuo 20:15 val. įvyks likusios dvejos ketvirtfinalio rungtynės: susitiks Čekijos ir Suomijos rinktinės bei Rusijos olimpinio komiteto komanda ir Kanada.

Pusfinaliai vyks šeštadienį, o finalinės rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.