A grupėje baltarusiai su 4 taškais užima 4-ą vietą, čekai su dviem – 6-oje vietoje.

B grupėje pirmauja vokiečiai (9 tšk.), latviai su 7 taškais žengia antri. Trečią pralaimėjimą patyrusi Kanada, kaip ir italai, lieka turnyro lentelės dugne.

Čekija – Baltarusija 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0)

25:52' [0:1] Jegoras Šarangovičius (Sergej Kosticyn)

29:44' [1:1] Janas Kovaras (Filip Hronek, Michal Moravcik)

33:03' [2:1] Filipas Zadina (Filip Hronek)

51:30' [2:2] Vladislavas Jeromenko (Stanislav Lopačuk, Ilja Šinkevič)

61:23' [3:2] Dominik Kubalik (Robin Hanzl, Simon Hrubec)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Vokietija – Kanada 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

10:46' [1:0] – Stefan Loibl (Tom Kuhnhackl, Tobias Rieder)

11:24' [2:0] – Matthias Plachta (Markus Eisenschmid)

18:19' [2:1] – Nick Paul (Colin Miller)

57:59' [3:1] – Korbinian Holzer (Matthias Plachta, Marcel Noebels)

B grupės turnyro lentelė (vieta komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, santykis, taškai):

8.Italija300035:160

Kiek anksčiau vykusiose B grupės rungtynėse šeimininkė Latvija 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pranoko Italijos rinktinę.

A grupėje trečią pergalę paeiliui iškovojo Slovakija, kuri 3:1 (0:0, 1:1, 2:1) įveikė Rusijos ledo ritulininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)