Jau pirmose jo rungtynėse vyko tikra drama, kurią vainikavo pergalingas įvartis paskutinę minutę.

Rusijos ledo ritulininkai A grupės atidaryme 4:3 (1:1; 1:1, 2:1) palaužė Čekijos atstovų pasipriešinimą.

Pirmus tris taškus į rusų kraitį įmetė Kolambuso „Blue Jackets“ klubo puolėjas Michailas Grigorenka, suklydus čekams pasižymėjęs likus vos 20 sekundžių iki trečio kėlinio sirenos.

B grupės kovas pergalingai pradėjo Vokietijos rinktinė, kuri 9:4 (2:2; 5:0; 2:2) pranoko Italijos komandą.

Primename, kad šį kartą planetos pirmenybės kelia kiek mažiau ažiotažo, nes į Rygą nesugužėjo spalvingos sirgalių armijos iš skirtingų planetos kampelių. Taip pat – ir mažiau žvaigždžių, kadangi NHL atkrintamosios varžybos tik prasidėjo, o keliones per Atlantą komplikuoja suvaržymai.

Latvijos sostinė tokį renginį priima nebe pirmą kartą: čia pasaulinė ledo ritulio šventė vyko ir 2006-aisiais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (60)