Pusfinalyje 25-erių lietuvis distanciją įveikė per 1:46,19 min. ir laimėjo pirmąjį plaukimą. Antrajame plaukime geresnį rezultatą už D. Rapšį pademonstravo trys plaukikai, taigi tarp visų 16 pusfinalio dalyvių lietuvis buvo ketvirtas.

Greičiausias pusfinalyje ir vėl buvo rusas Martinas Maliutinas, finišavęs per 1:45,60 min. Kiek greitesni už Daną buvo ir du britai. Duncanas Scottas finišavo per 1:46,15 min., o Thomas Deanas per 1:46,17 min.

Ryte vykusiose atrankos varžybose D. Rapšys atstumą nuplaukė per 1:46,85 min. ir tarp visų 76 dalyvių buvo antras. Greičiausias atrankoje buvo M. Maliutinas, kuris distanciją įveikė per 1:46,30 min.

200 m vyrų plaukimo laisvu stiliumi finalas vyks penktadienio vakarą.

Ketvirtadienį 200 m moterų plaukimo krūtine pusfinalyje varžėsi ir 19-metė Kotryna Teterevkova. Ji distanciją įveikė per 2:25,98 min., pagerino šios rungties asmeninį rekordą, tačiau liko už finalo borto. Tarp visų 16 pusfinalio dalyvių Lietuvos atstovės rezultatas buvo 11-as.

Atrankos varžybose ryte Kotryna nuotolį įveikė per 2:27,06 min. bei užėmė 13 vietą.

Primename, kad kol kas čempionate Lietuvos atstovai yra iškovoję vieną medalį. 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi distancijoje bronzą iškovojo tas pats D. Rapšys.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)