Pirmosios – fechtavimosi rungties pagrindiname etape J. Kinderis su britu Thomasu Toolisu pasidalino 4-5 vietas. Abu sportininkai laimėjo po 22 kovas iš 35 ir į savo sąskaitas įsirašė po 232 taškus. Geriau fechtuotis sekėsi tik korėjiečiui Jinhwa Jungui (24 pergalės ir 11 pralaimėjimų; 244 taškai), prancūzui Valentinui Prades'ui (23/12; 238) ir ukrainiečiui Pavlo Tymoščenkai (23/12; 238).

Plaukimo rungtyje Kinderis 200 metrų distanciją įveikė per 2 min. 12,24 sek. ir pelnė 286 taškus. Po 2 rungčių lietuvis iš viso turėjo 518 taškų ir žengė 8-as. Varžybų lyderiu liko J. Jungas (548), į antrąją vietą pakilo T. Toolisas (536), o į trečiąją nusileido V. Prades'as (534).

Papildomame fechtavimosi etape J. Kinderis susitiko su tris kovas iš eilės laimėjusiu baltarusiu Ilja Polazkovu. Deja, laimėti ir papildyti savo taškų sąskaitos lietuviui nepavyko. Bendrojoje įskaitoje J. Kinderis (518) smuktelėjo į 9 vietą, nes į 7-ąją pakilo 5 papildomus taškus šiame etape pelnęs I. Polazkovas.

Tarp lyderių savo sąskaitą papildė tik J. Jungas, kurio taškų skaičius išaugo iki 550. Antras lilo T. Toolisas (536), o trečias – V. Prades'as (534).

Jojimo rungtyje Lietuvos atstovas surinko 298 taškus iš 300 galimų ir bendrojoje įskaitoje su 816 taškų pakilo į 6 vietą. Po jojimo varžybų lyderiu tapo T. Toolisas (835), antras buvo V. Prades'as (834), o į trečiąją vietą sugrįžo P. Tymoščenka ir J. Jungas (po 829).

Lemiamos bėgimo ir šaudymo rungties metu trasoje virė itin karštas mūšis dėl aukščiausių vietų, o J. Kinderiui atkaklioje kovoje pavyko išaugoti 6 poziciją. Lietuvis finale surinko 1466 ir vos akimirka atsiliko nuo 5 pozicijoje finišavio prancūzo Valentine'o Belaud (1467) bei 4 vietą užėmusio vokiečio Fabiano Liebigo (1468).

Pasaulio taurės laimėtoju tapo V. Prades'as (1479), aplenkęs T. Toolisą (1475) ir į trečiąją vietą iš 11-osios šovusį Kinijos penkiakovininką Shuai Luo (1471).

Pasaulio taurės finalas sekmadienį baigsis mišrių estafečių varžybomis, kuriose dalyvaus J. Kinderis ir Ieva Serapinaitė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)