Gintaro Savukyno auklėtiniai iniciatyvą perėmė pirmo kėlinio viduryje, kai susikūrė 3 įvarčių persvarą (9:6), kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos – 15:12.

Nors antroje mačo pusėje Zaporožės rankininkai visą laiką buvo priekyje, tačiau susikrauti apčiuopiamo pranašumo jiems nepavyko. Skirtumas svyravo nuo 4 iki 1 įvarčio ir nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai „Motor“ buvo priekyje 32:30.

Aidenas Malašinskas šiose rungtynėse buvo rezultatyviausias savo komandoje – lietuvis įmetė 7 įvarčius. Zacharas Denisovas pridėjo 5 tikslius metimus, Barysas Puchovskis ir Jurijus Kubatka – po 4.

Bresto ekipai net 9 įvarčius įmetė Maksimas Baranovas, po 4 surinko Marko Paničius, Stasas Skube, Andrejus Jurinokas ir Pawelas Pačkowskis.

Atsakomasis šių dviejų komandų mačas vyks balandžio 8 dieną Baltarusijoje.

Įveikus šį etapą „Motor“ ketvirtfinalyje lauktų „Barcelona“ ir „Elverum“ poros nugalėtojas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)