Buvęs kovotojas iš Rusijos savo žastus pripumpavo dirbtinėmis medžiagomis ir jau ne kartą gulėsi ant operacinio stalo, kad sumažintų savo rizikingo sumanymo žalingą poveikį.

Vaikinas švirkštė į raumenis į vazeliną panašią medžiagą ir nepakilnojęs nė vieno svorio, didžiavosi išsipūtusiais 60 cm apimties žasto „raumenimis“, dėl ko jam prilipo tokios pravardės kaip „Rankos-bazukos“ (bazuka (angl. bazooka) – JAV rankinis prieštankinis reaktyvinis granatsvaidis - red.), „Rusiškasis Halkas“ ir „Popajus“.

Norėdamas nutraukti pašaipas internete ir pagrįsti rimtus ketinimus tapti kovotoju bei kino žvaigžde darbais, K. Terešinas 2019 metais žengė į MMA ringą, kur susigrūmė su blogeriu, aktoriumi Olegu Mongolu.

Vėliau išmėgino laimę ir Rusijoje išpopuliarėjusiose antausių varžybose, kur jį į nokautą pasiuntė šios šalies čempionas Vasilijus Kamockis.

Tačiau K. Terešinas vis dažniau ėmė justi savo sumanymo žalą ir panoro „nuimti“ dirbtinę masę nuo savo garsiųjų rankų. Be to, jį pagaliau pasiekė ir gydytojų žinutė, kad nieko nedarant, viskas gali baigtis net mirtimi.

Vyras jau turėjo keletą nedidelių operacijų, tačiau dabar imasi didesnių ir sudėtingų operacijų, kurios leistų jam „susigrąžinti“ įprastas rankas.

„Esu tik 24 metų, o mano imuninė sistema nuolat kovoja su uždegimais. Išties nežinau, kas laukia ateityje, – „East2West News“ sakė jis. – Todėl pradėjau šias operacijas, kad nusikratyčiau šio košmaro. „Prisipučiau“ rankas, kai buvau 20 metų dėl savo kvailumo. Tuo metu negalvojau apie pasekmes“.


Gydytojai vyrui teigė, kad jis gali mirti, jei nebus imtasi drastiškų veiksmų pašalinant negyvus audinius ir sukietėjusius vazelino darinius rankose.

„Sunkiausia operacija laukia bicepso srityje. Ten yra jautrus nervas, atsakingas už rankos judesius. Neduok Dieve, kas nors atsitiks tam nervui, aš negalėsiu valdyti rankos. Aš išties labai jaudinuosi ir bijau. Apie tai turėjau pagalvoti anksčiau. Kaltinu save dėl to“.