Ukrainiečiai rungtynių dieną paskelbė, kad nuo kito sezono prie ekipos jungiasi ir dar vienas lietuvis – „Motor“ marškinėlius vilkės šiaulietis Jonas Truchanovičius, dabar rungtyniaujantis „Montpellier“ komandoje Prancūzijoje.

Prieš rinktinių pertrauką 6 pergales iš eilės iškovojęs „Motor“ išvykoje rimtesnio iššūkio lygos čempionams Kylio THW rankininkams mesti neįstengė. Vokietijos klubas pergalę šventė 34:23 (16:12).

A. Malašinskas susitikimą pradėjo pelnydamas pirmąjį mačo įvartį, o vėliau pasižymėjo dar 3 kartus. Rezultatyvesnis „Motor“ gretose buvo tik Artemas Kozakevičius, pelnęs 5 įvarčius. Barysas Puchovskis šįkart pasižymėjo 4 tiksliais metimais.

Nugalėtojams net 8 įvarčius surinko Domagojus Duvnjakas, Steffenas Weinholdas pridėjo 5 tikslius metimus.

Jau kitą savaitę komandos tarpusavyje žais dar kartą, o veiksmas jau persikels į Zaporožę. G. Savukyno auklėtiniai šiuo metu 8 ekipų grupėje užima 3 vietą.

Ne visiems lietuviams, rungtyniaujantiems užsienyje ši savaitė pažymėta pralaimėjimais. Puikias rungtynes Islandijoje sužaidė Vilius Rašimas, kurio atstovaujamas „Selfoss“ klubas 30:24 (15:12) pranoko „Valur“ rankininkus.

Vartininkas iš Lietuvos buvo tiesiog nepramušamas ir atrėmė net 43 procentus varžovų metimų, taip ženkliai prisidėdamas prie savojo klubo pergalės.

Karolio Stropaus „Thor“ ekipa 19:22 (10:9) turėjo pripažinti „Fram“ komandos pranašumą. Lietuvis šiose rungtynėse įvarčiais nepasižymėjo.

Šiuo metu V.Rašimo klubas žengia penktoje vietoje, o K. Stropaus ekipa – septintoje.

Po ilgesnės pertraukos Ispanijoje ant parketo žengė Luko Simėno „Nava“ ekipa. Susitikime su vienais iš lygos lyderių „Huesca“ rankininkais „Nava“ turėjo pripažinti varžovų persvarą – 25:29. L.Simėnas šiose rungtynėse kamuolį į varžovų vartus siuntė du kartus.