Europos pirmenybių prizininkais tapo Justas Jocius, Simonas Zelenekas ir Kamilė Aglinskaitė.

Svorio kategorijoje iki 63 kg dvi pergales iškovojo Simonas Zelenekas. Lietuvos jaunių čempionas aštuntfinalyje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo slovaką Samuelį Horvathą, o ketvirtfinalyje taškais 4:1 įveikė čempionato šeimininką bulgarą Svetoslavą Kosevą. Pusfinalyje S. Zelenekas 0:5 pralaimėjo ukrainiečiui Oleksijui Bohlakhui ir tenkinosi bronzos medaliu. Lietuvį nugalėjęs ukrainietis laimėjo ir finale bei tapo Europos čempionu.

Svorio kategorijoje iki 75 kg bronzą laimėjo Justas Jocius. Lietuvis ketvirtfinalyje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo rumuną Danielį Bratą. Pusfinalyje J. Jocius 0:5 turėjo pripažinti prancūzo Yojerlino Cesaro pranašumą. Prancūzas tapo Europos vicečempionu.

Burtų dėka į svorio kategorijos virš 80 kg pusfinalį pateko Kamilė Aglinskaitė. Pusfinalyje lietuvė pirštines surėmė su lenke Weronika Bochen. Pirmą raundą laimėjo K. Aglinskaitė, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė Lenkijos boksininkė ir trečiame raunde ji įrodė savo pranašumą anksčiau laiko. K. Aglinskaitei atiteko bronzos apdovanojimas, lenkė iškovojo sidabrą.

Dar šeši Lietuvos boksininkai liko per žingsnį nuo medalių. Lietuvius ketvirtfinalyje sustabdė iki Europos čempionato finalo nukeliavę varžovai.

Aurėja Adomaitytė svorio kategorijos iki 52 kg ketvirtfinalyje 0:5 pralaimėjo sidabrą laimėjusiai serbei Sarai Čirkovič. Vyrų varžybose Rytis Bajalis (iki 46 kg) taškais 0:5 pralaimėjo Europos čempionu tapusiam varžybų šeimininkui bulgarui Kristijanui Tsvetanovui. Svorio kategorijoje iki 60 kg dar vieno bulgaro – sidabrą laimėjusio Tonio Sotirovo pranašumą 0:5 turėjo pripažinti Edgaras Trotenskis.

Iki 66 kg ketvirtfinalyje Paulius Vilkas antrame raunde neatsilaikė prieš sidabro medalį laimėjusį Latvijos atstovą Nikitą Gorbunovą. Jurgis Savickas (iki 70 kg) 0:5 pralaimėjo Europos čempiono titulą iškovojusiam ukrainiečiui Oleksandrui Balabinui. Tomas Lėmanas (virš 80 kg) 0:5 nusileido bronzą laimėjusiam Nikolajui Burdiujai iš Moldovos.

Lietuvos jaunių rinktinei Europos čempionate atstovavo 2 boksininkės ir 10 boksininkų. Čempionate teisėjavo ir lietuvis Rytis Vasiliauskas.

Europos pirmenybėse buvo išdalinta 26 medalių komplektai – trylikoje vaikinų ir trylikoje merginos svorio kategorijų. Net 22 medalius laimėjo jaunieji Rusijos boksininkai: 16 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos. Ukrainiečių sąskaitoje 20 apdovanojimų: 5 aukso, 4 sidabro ir 11 bronzos. Medalius iškovojo 17-os valstybių atstovai.