Danas Rapšys laimėjo 200 metrų plaukimą laisvuoju stiliumi. Geriausias Lietuvos plaukikas finišavo per 1 min. 42.42 sek. bei pelnė 12 įskaitinių taškų.

Priminsime, jog ketvirtadienį plaukdamas 400 metrų D. Rapšys klaidingai apskaičiavo nuplauktą atstumą ir kurioziškai sustojo po 350 metrų.

Nepaisant klaidos, apie 5 sekundes pailsėjęs lietuvis finišavo galingai bei vis tiek iškovojo pergalę.

„Man dar nebuvo tokio dalyko tokiose varžybose. Gerai, kad turiu geriausią komandą, kuri iškart ėmė rėkti ir mosikuoti rankomis. Na, bent jau visiems buvo linksma ir visi sveikai pasijuokėme. Daugiau tokių juokelių, tikiuosi, nebus“, – „Instagram“ tinkle ketvirtadienį rašė D. Rapšys.

Penktadienio rytą Simonas Bilis 100 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje užėmė 6-ąją vietą ir iškovojo 3 įskaitinius taškus. Lietuvio laikas – 47.79 sek.

Andrius Šidlauskas 100 metrų plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje liko paskutinis. Jo laikas – 54.91 sek. 8-ąją vietą A. Šidlauskas užėmė ir 400 metrų kompleksiniame plaukime (4 min. 22.31 sek.).

„Energy Standard“ pasirodymą Budapešte tęs lapkričio 9-ąją. Po 10 etapų geriausios komandos pateks į pusfinalį, o iš jo į finalą, vyksiantį lapkričio 21-22 dienomis.

ISL plaukimo lygos prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 6 mln. JAV dolerių.

View this post on Instagram

Tas mano trečias 400 m l/s plaukimas Budapešte buvo smagus. Po 350 m užsimaniau sustoti ir pažiūreti, kur yra mano konkurentai 😂. Juokauju, man dar nebuvo tokio dalyko tokiose varžybose. Šiandien atsitiko - apsiskaičiavau kiek liko metrų ir sustojau. Gerai, kad turiu geriausią komandą, kuri iškart ėmė rėkti ir mosikuoti rankomis! Tada tikrai supratau, kad čia ne finišas, o kažkas ne taip ir tikriausiai, kad liko dar 50 m. Tad „pailsėjus” 5 sek. teko lėkti vėl ir laimėti rungtį 😂😂😂. Dėkui energy komandai, kuri padėjo laimėti, ir atsiprašau ruso @sanya_krasnykh , kuris žiūrėdamas į mane sustojo ir pamanė, kad taip pat baigė rungtį. Tad teko ir jam finišuoti likusius 50 m. Na, bent jau visiems buvo linksma ir visi sveikai pasijuokėme. Daugiau tokių juokelių, tikiuosi, nebus😂😂. #DanasRapsys #isl #energystandard #islswimleague #Motivation #Renault #Sostena #Akvile #Audimas #GubernijaBrewery #SanatorijaGradiali #SMarketing.eu
A post shared by Danas Rapsys (@danas.rapsys) on Nov 5, 2020 at 6:06am PST