Didžiąją dalį susitikimo pirmavęs „Motor“ pranašumą ėmė barstyti antrojo kėlinio pabaigoje. Likus žaisti 5 minutes iki mačo pabaigos slovėnų klubas išlygino rezultatą (30:30), tačiau jau kitos atakos metu Milošas Orbovičius vėl išvedė Zaporožės ekipą į priekį – 31:30.

Savo atsakymą Celjės komandą surengė maksimaliai gerą – uždirbtas 7 metrų baudinys, ir iki mačo pabaigos pašalintas Vačiaslavas Bokhanas. „Pivovarna Laško“ išlygino rezultatą (31:31), tačiau treneris iš Lietuvos rizikavo ir „Motor“ ataką rengė vartininką pakeitę aikštės žaidėju.

Rizika pasiteisino ir po uždirbto 7 metrų baudinio, kurį realizavo Artiomas Kozekevičius, „Motor“ vėl priekyje – 32:31. Per likusį laiką šeimininkai varžovų gynybos jau nepralaužė, ir lietuviškasis „Motor“ šventė pergalę.

A, Malašinskas pelnė 3 įvarčius, rezultatyviau už jį žaidė po 4 surinkę Pavlo Gurkovskis ir M. Orbovičius bei 6 kartus pasižymėjo Borisas Pukhovskis.

Slovėnų ekipai 7 įvarčius pelnė Domenas Novakas, 6 surinko Patrikas Lebanas, 4 – Tilenas Kodrinas.

Tai buvo pirmoji Zaporožės ekipos pergalė šį sezoną Čempionų lygoje per ketverias rungtynes. „Pivovarna Laško“ rankininkai jau yra sužaidę 6 mačus ir taip pat turi vieną pergalę.

Kitas rungtynes Čempionų lygoje „Motor“ žais tik lapkričio 18 d. su Zagrebo PPD. Kitą savaitę startuoja atrankos varžybos į 2022 metų Europos čempionatą. A. Malašinskas su Lietuvos rinktine lapkričio 4 d. išvykoje žais prieš islandus, o lapkričio 8 d. namuose priims Portugalijos rinktinę.