A. Demare'as 143 km nuvažiavo per 2 val. 47 min. 28 sek. (vid. greitis – 51,23 km/h). Už pergalę jam ir komandai atiteks 11 tūkst. eurų.

Antrą vietą po finišo sprinto užėmė triskart pasaulio čempionas slovakas Peteris Saganas („Bora-hansgrohe“), o trečią – australas Michaelas Matthewsas („Sunweb“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-68 vietas užėmusiems dviratininkams. Dėl asmeninių rezultatų nekovojantis I. Konovalovas (+50 sek.) klasifikuotas 100-asis.

29-erių metų A. Demare'as šiemet taip pat laimėjo ketvirtąjį ir šeštąjį „Giro“ etapus.

„Arnaud išprotėjo, – juokavo I. Konovalovas. – Belieka mėgautis šiomis puikiomis akimirkomis, nes visą laiką taip nebus. O etapas buvo labai greitas su šoniniu vėju. Pradžioje grupė buvo suskilusi į 3-4 grupeles. Priekyje buvo 30 žmonių, tarp kurių buvome ir mes penki, bet vėliau susiformavo didelė grupė. A. Demarą į finišą išvežėm labai gerai. Džiaugiuosi, kad šiandien ir man sukosi supergerai. Komandos draugus išvežiau priekyje iki paskutinių 900 metrų.“

Lenktynių lyderiu išliko portugalas Joao Almeida („Deceuninck-Quick Step“). Iš 176 startavusių dviratininkų klasifikuoti 168.

Taškų (sprinto) klasifikacijoje ketvirtą kartą šiose lenktynėse dalyvaujantis A. Demare'as (161 tšk.) yra pirmas. Antras žengia P. Saganas (106 tšk.).

A. Demare'as per visą karjerą iškovojo jau 74, o šiemet – 13 pergalių. Dabar jo laimėjimų sąskaitoje – keturios pergalės „Giro d’Italia“ lenktynėse (pirmąją iškovojo pernai).

34-erių metų I. Konovalovas šiose varžybose dalyvauja šeštą kartą.

Varžybos, kurias sudaro 21 etapas (3495,8 km), baigsis spalio 25 dieną Milane.