Moterų varžybose dalyvaus Gintarė Venčkauskaitė, Ieva Serapinaitė, Aurelija Tamašauskaitė, Elžbieta Adomaitytė, Medėja Gineitytė, Patricija Gudlevičiūtė, Eglė Andriulytė, Ūla Andrejevaitė, Meilė Žurauskaitė ir Tėja Pakinkytė.

Vyrų kovose jėgas išbandys Justinas Kinderis, Lukas Gaudiešius, Kajus Marozas, Titas Puronas, Kristupas Batakis, Jonas Kalaminskas, Ugnius Kabelinskas, Daumantas Malinauskas, Džastinas Jasiulevičius, Danielius Jevensaperis, Deividas Barkauskas, Karolis Mickus, Nojus Chmieliauskas, Tomas Ališauskas, Maksimas Jakovčenka, Paulius Vagnorius ir Ervinas Savickis.

Lietuvos čempionatas prasidės šeštadienį 14.30 val. plaukimo rungtimi Vilijos baseine (Demokratų g. 34A), o nuo 16 val. LSU lengvosios atletikos manieže (Aušros g. 42) vyks fechtavimosi rungties varžybos.

Sekmadienis prasidės tame pačiame manieže – nuo 9.20 val. vyks bėgimo ir šaudymo rungties varžybos. Lietuvos čempionatas finišuos jojimo rungtimi (pradžia – 12.20 val.) Marvelės žirgyne (Marvelės g. 199).

Suguausiųjų įskaitos geriausi sportininkai bus apdovanoti Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos ir bendrovės „Grant Thornton“ įsteigtais piniginiais prizais: čempionams atiteks po 600 eurų, vicečempionams – po 200, o bronzos medalių laimėtojams – po 100.

VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

Rugsėjo 26 d., šeštadienis

14.00-14:20 plaukimo rungties apšilimas
14.30-15:00 plaukimo rungties varžybos
15.30-16:00 fechtavimosi rungties apšilimas (moterys)
16.00-17:15 fechtavimosi rungties varžybos (moterys)
17.00-17:30 fechtavimosi rungties apšilimas (vyrai)
17.30-19:30 fechtavimosi rungties varžybos (vyrai)

Rugsėjo 27 d., sekmadienis

9.00-9.20 bėgimo ir šaudymo rungties apšilimas (moterys)
9.20-9.40 bėgimo ir šaudymo rungtis moterys
9.40-10.00 bėgimo ir šaudymo rungties apšilimas (vyrai, I grupė)
10.00-10.20 bėgimo ir šaudymo rungties varžybos (vyrai, I grupė)
10.20-10.40 bėgimo ir šaudymo rungties apšilimas (vyrai, II grupė)
10.40-11.00 bėgimo ir šaudymo rungties varžybos (vyrai, II grupė)
11.30-11.50 jojimo rungties maršruto apžiūra
12.00-12.20 jojimo rungties apšilimas (moterys)
12.20-12.50 jojimo rungties varžybos (moterys)
12.50-13.10 jojimo rungties apšilimas (vyrai)
13.10-13.30 jojimo rungtis varžybos (vyrai)
14.00 uždarymas