Lietuvis šiame mače vėl buvo tarp rezultatyviausių savo ekipoje – jis pelnė 5 įvarčius (praėjusiame mače su „Barcelona“ – 7). Tiek pat „Motor“ klubui šiame mače surinko Milošas Orbovicas, po 4 pridėjo Barysas Pukhovskis ir Zakharas Denysovas.

Danų ekipoje nesustabdomas buvo net 8 kartus pasižymėjęs Lukas Sandellas, 7 surinko Nikolajus Christensenas, 6 pridėjo Jonas Samuelssonas, po 4 – Henrikas Jensenas ir Magnusas Jensenas.

Didžiausia Ukrainos klubo problema šiame mače buvo gynyba. Greitai atakavę „Handbold“ rankininkai viso atliko net 55 metimus, iš kurių realizavo 38.

Rungtynes geriau pradėjo „Motor“ klubas kuris netgi pirmavo (2:0), tačiau priekyje ukrainiečiai buvo trumpai ir įpusėjus kėliniui Olborgo komanda turėjo 3 įvarčių persvarą – 8:5. Iki ilgosios pertraukos danai pranašumą padidino dar vienu įvarčiu – 17:13.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjusi „Motor“ sumažino atsilikimą (18:20), tačiau tuomet varžovai surengė lemiamą spurtą ir susikrovė pergalingą pranašumą – 31:23. Likęs laikas tebuvo formalumas, kurį sutvarkęs Olborgo klubas šventė antrąją pergalę Čempionų lygoje – 38:29.

Kitame ture Gintaro Savukyno treniruojamos Zaporožės ekipos lauks Vespėmo „Telekom“ (Vengrija) komandos iššūkis.