Rugsėjo 26 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje, tarptautinio turnyro „KOK Classic 3“ ringe, „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“ auklėtinis D. Rimkus susitiks su Lenkijos kovotoju Filipu Rzondek.

„Net nežiūrėjau, kas mano priešininkas, nelabai turiu tam laiko, – teigė D. Rimkus. – Pasirengimas vyksta tvarkingai – pagaliau nuo rugsėjo pradžios pradėjau miegoti po 8 valandas, nes vasarą teko aplankyti daug Lietuvos miestų, vakarėlių ir klubų kartu su geriausiu draugu Vitu Karosu.

Tikrai turime, ką atsiminti iš vasaros, naktimis beveik nemiegodavome, nors treniruočių intensyvumas buvo labai aukštas. Dvi treniruotės per dieną – man visada kaip 11-as Dievo įsakymas“.

D. Rimkus apgailestavo, kad žiūrovams dar teks palaukti seniai planuojamos jo ir klubo „Titanas“ auklėtinio Mato Pultaražinsko kovos.

„Keista, bet, žinote, šios kovos verta palaukti, – sakė D. Rimkus. – Kuo ji bus daugiau kartų nukelta, tuo mes daugiau būsime sukaupę patirties ir kova bus tik geresnė“.

M. Pultaražinską žiūrovai taip pat išvys „KOK Classic 3„ringe. Šįkart kaunietis susikaus su gerai visiems pažįstamu kovotoju iš Lenkijos Lukaszu Leczyckiu.

Matas Pultaražinskas
Foto: LBF

„Atvirai? Nelabai domėjausi šiuo kovotoju, žinau tik faktą, kad jis kovojo su Evaldu Petrausku bokso ringe, – sakė M. Pultaražinskas. – Bet pastebėjau, kad visi lenkai būna kažkokie „guminiai“, nenukertami. Šitą reikės bandyti išjungti. Kaip visada būsiu aštrus ir greitas“.

Kovotojas teigė taip pat su nekantrumu laukiantis susitikimo su D. Rimkumi ringe.

„Kas laukia, tikrai sulauks šios kovos. Ji anksčiau, ar vėliau įvyks. Galbūt, tai įvyks, kai galėsime rinkti pilnas arenas. Tikiuosi, surinksime pilną „Siemens“ areną ir parodysime įspūdingą reginį. Aišku, Dovydui tas renginys bus labai nesėkmingas“, – nusišypsojo „Titano“ kovotojas.

Išgirdęs šiuo M. Pultaražinsko žodžius D. Rimkus tik nusijuokė. „Palinkėsiu jam sėkmės, – šypsojosi jis. – Jau rugsėjo 26 dieną pamatysite, ką du didieji skulptoriai treneriai Matas Stebuliauskas ir Jonas Čižauskas sulipdė iš manęs. Tai bus įspūdinga. O vėliau? Po kovos? Leisiu sau šiek tiek pasišokti ir pabūti dailiosios lyties atstovių apsuptyje“.

Planuojama, kad kova tarp M. Pultaražinsko ir „Rimkenzo“ įvyks lapkričio 14 dieną.