Istorinę pergalę iškovojo Justas Poliakus (Šiaulių „Fortūna“, treneris Arūnas Vandys), kuris taip pat laimėjo aukso medalį kultūrizmo -90 kg kategorijoje.

Viso Lietuvos atstovai iškovojo 11 medalių. Aukso medalį taip pat iškovojo Tautvydas Tumbrotas (klasikinė vyrų figūra, Klaipėdos „Bodypower“, treneris Žilvinas Kymantas).

Sidabro medaliais pasipuošė Justė Tamašauskaitė (bikini -172 cm), kuri taip pat iškovojo bronzos medalį jaunimo kategorijoje, ir Neda Silkinytė (bikini +172 cm, abi – „Fortūna“, treneris A. Vandys).

Vyrų figūros -182 cm kategorijoje antras buvo Artūras Zikis (Jurbarko „Progresas“, treneris Arvydas Mickus).

Veteranų kultūrizmo +90 kg sidabrą iškovojo Tomas Kudelis (Kauno „Lokiai“, treneris A. Vandys). Lietuviai dalyvavo mišrių porų kategorijoje, kur Julita Ciūnytė ir Andrius Talačka (abu Marijampolės „Tauras“, treneris Rinaldas Česnaitis) buvo antri. A. Talačka debiutavo Europos čempionato scenoje ir savo kategorijoje, kultūrizmas +90 kg, iškovojo bronzos medalį.

Bronzą „wellness“ -163 cm kategorijoje laimėjo Skirmantė Puzinaitė („Fortūnas“, treneris A. Vandys), bikinio -160 cm trečia buvo Skaistė Danilevičiūtė (Vilniaus „Dubinas team“, treneriai K. Narbutaitytė ir D. Dubinas).

Per žingsnį nuo medalių liko ir 4 vietas laimėjo Ieva Keturakytė (bikini -162 cm, „Fortūna“, treneris A. Vandys), Kotryna Čiburė (bikini +172 cm, Kauno „Renata ladies“, trenerė Renata Marcinkutė), Armandas Krivickas (klasikinė vyrų figūra, „Fortūna“, treneris A. Vandys), Edvinas Tuinyla (vyrų figūra -179 cm, „Tauras“, Rinaldas Česnaitis), Remigijus Olšauskis (veteranų kultūrizmas +90 kg, Šiaulių „Gylys“, treneris Vidmantas Lukys) ir Ela Pivoriūnaitė – Capina (kūno fitnesas, Vilniaus „Sky gym“, treneris Tomas Daubaras).

Penkti buvo – Simonas Pužas (vyrų figūra -182 cm, Kauno „Team Kūno Kultas“, treneris Marius Blaževičius), Julita Ciūnytė (kūno fitnesas +163 cm, „Tauras“, treneris R. Česnaitis) ir Evelina Stulginskaitė (bikini +172 cm, Tauragės „Viktorija“, trenerė Ramona Žiauberytė).

Spalio 4 dieną sportininkų laukia dar vienas renginys Tauragėje – jaunimo pirmenybės ir Lietuvos taurės varžybos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)