Tik liepą UFC organizacijoje debiutavęs Ch. Čimajevas pasiekė jau trečiąją karjeros pergalę. 17-os į Švediją persikėlęs ir dabar šiai šaliai atstovaujantis čečėnas tris pergales pasiekė vos per 66 dienas ir taip užfiksavo UFC rekordą.

26-erių kovotojas šįkart susitvarkė su 32-ejų amerikiečiu Geraldu Meerschaertu, kuris buvo nokautuotas vos per 17 sekundžių.

Ch. Čimajevas per karjerą iš viso yra laimėjęs 9 kovas iš 9, o visos pergalės buvo iškovotos anksčiau laiko. Prieš tai kovotojas UFC narve įveikė Rhysą McKee ir Johną Phillipsą, o spalį jo laukia akistata su 42-ejų veteranu Demianu Maia.

Pagrindinėje „UFC on ESPN+ 36“ kovoje pergalę iškovojo Colby Covingtonas, nugalėjęs buvusį UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempioną Tyroną Woodley. Dėl pastarojo traumos kova buvo sustabdyta penktame raunde.

38-erių T. Woodley, per karjerą pasiekęs 19 pergalių ir patyręs 6 pralaimėjimus, penktame raunde buvo prispaustas prie žemės ir paprašė stabdyti kovą dėl stipraus skausmo. Amerikietis patyrė traumą šonkaulių srityje.

Dominavęs 32-ejų C. Covingtonas, kuriam tai buvo 16-oji pergalė per 18-a karjeros kovų, spaudos konferencijos metu sulaukė ypatingo skambučio – su pergale jį pasveikino ir pagyrė JAV prezidentas Donaldas Trumpas.