Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų išryškėjo komandų skirtumai. „Dragūnas“ susikrovė saugią persvarą, kurią didino viso pirmojo kėlinio metu – 10:2, 14:3, 18:4. Pirmasis kėlinys baigėsi klaipėdiečiams pirmaujant rezultatu 22:8.

Antrasis kėlinys uteniškiams lengvesnis nebuvo. Klaipėdiečiai greitai pasiekė ir išlaikė trigubą persvarą (33:11, 45:15). Rungtynės baigėsi „Dragūno“ pergale 50:17.

„Truputį gaila, kad antras rungtynes triuškinančiu rezultatu pralaimėjome. Turime daryti išvadas, žaidėjai kiekvienoje situacijoje turi priimti teisingus sprendimus. Buvo daug klaidų, prarastų kamuolių, netikslių perdavimų. Turime susikaupti žaidimui, susikoncentruoti, negalima tokiais rezultatais pralošinėti“, – po rungtynių kalbėjo HC „Utena“ treneris Gediminas Paukštė.

„Rungtynės visai pavyko, laimėjome dideliu skirtumu. Tikslas buvo labiau integruoti jaunimą, kad galėtume labiau padėti svarbesnėse rungtynėse pagrindiniams žaidėjams. Iš dalies tai pavyko, bet žaidimas nebuvo toks, kokio norėtų treneriai“, – sakė Klaipėdos „Dragūno“ naujokas Rokas Palskys.

HC „Utena“: Kasparas Ubeika – 4, Karolis Ubeika, Mantas Zabulis – po 3, Kęstutis Klimanskas – 2, Domantas Juodis, Ernestas Nikitinas, Justinas Nikitinas, Andrius Katinas ir Justas Daujotis – po 1.

Klaipėdos „Dragūnas“: Arvydas Bučius – 9, Orestas Biknius, Tomas Valentukevičius ir Edvinas Aidukonis – po 7, Ignas Savičius, Tomas Drakšas – po 6, Deividas Virbauskas – 3, Rokas Palskys, Mykolas Lapiniauskas – po 2, Gabrielius Virbauskas – 1.

Artimiausiose Lietuvos rankinio lygos rungtynėse vėl grumsis uteniškiai – su VHC „Šviesa“ rankininkais. Rungtynės Utenoje vyks rugsėjo 16 d. 19 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)