JAV tenisininkės varžove antrajame rate dėl teisės žaisti šešioliktfinalyje bus prancūzė Camille Pin, pirmadienį 2:6, 7:5, 6:4 įveikusi argentinietę Marianą Diaz Olivą.

Pirmąjį ratą sėkmingai įveikė ketvirtoji turnyro raketė rusė Marija Šarapova, 6:2, 6:1 sutriuškinusi vokietę Sandrą Kloesel, ir aštuntoji pagal skirstymą belgė Justine Henin-Hardenne, tokiu pačiu rezultatu - 6:2, 6:1 - įveikusi lenkę Martą Domachowską.

Į antrąjį moterų vienetų varžybų ratą iškopė dar trys rusės, kroatė, dvi ispanės, italė, čekė bei dar viena amerikietė:

14-Svetlana Kuznecova (Rusija) - Lauren Breadmore (Australija) 6:1, 6:3;

18-Jelena Lichovceva (Rusija) - Lisa Raymond (JAV) 7:6 (7:4), 7:6 (7:5);

Jekaterina Byčkova (Rusija) - 29-Klara Kukalova (Čekija) 6:1, 5:7, 6:2;

Jelena Kostanič (Kroatija) - Mashona Washington (JAV) 6:1, 6:2;

Virginia Ruano (Ispanija) - Lourdes Dominguez (Ispanija) 6:2, 7:6 (7:1);

Arantxa Parra (Ispanija) - Tatjana Panova (Rusija) 4:6, 7:5, 6:1;

Maria Elena Camerin (Italija) - Yvonne Meusburger (Austrija) 6:4, 6:2;

Zuzana Ondraškova (Čekija) - 28-Anabel Medina (Ispanija) 6:3, 6:4;

Ashley Harkleroad (JAV) - Shuai Peng (Kinija) 6:4, 6:1.

Vyrų vienetų varžybose antroji turnyro raketė amerikietis Andy Roddickas 6:4, 6:2, 6:2 nugalėjo šveicarą Michaelį Lammerį, dešimtas pagal reitingą švedas Thomasas Johanssonas 6:1, 7:6 (7:3), 6:4 įveikė prancūzą Cyrilą Saulnier`ą, šešioliktas pagal skirstymą ispanas Tommy Robredo 6:4, 7:6 (8:6), 6:3 privertė pasiduoti čeką Jirį Vaneką, o aštuonioliktoji turnyro raketė kroatas Mario Ančičius iš tolesnės kovos eliminavo argentinietį Agustiną Callerį - 6:4, 4:6, 6:3 ir 6:4.

Kitų pirmadienio vyrų vienetų varžybų pirmojo rato susitikimai:

7-Ivan Ljubičič (Kroatija) - Chris Guccione (Australija) 7:6 (7:5), 6:4, 7:6 (7:3);

19-Tomaš Berdych (Čekija) - Bobby Reynolds (JAV) 7:5, 6:3, 6:7 (2:7), 6:1;

20-James Blake (JAV) - Jose Acasuso (Argentina) 6:2, 6:3, 4:6, 7:6 (7:4);

31-Feliciano Lopez (Ispanija) - Tomas Behrend (Vokietija) 6:2, 7:5, 6:3;

Dmitrij Tursunov (Rusija) - Tim Henman (D.Britanija) 5:7, 6:3, 6:4, 7:5;

Gilles Muller (Liuksmemburgas) - Ricardo Mello (Brazilija) 5:7, 6:2, 6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 6:0;

Gilles Simon (Prancūzija) - Nicolas Massu (Čilė) 7:6 (8:6), 6:2, 3:6, 4:6, 6:3;

Xavier Malisse (Belgija) - Michail Južnyj (Rusija) 7:5, 5:7, 6:4, 6:2;

Andrej Pavel (Rumunija) - 32-Carlos Moya (Ispanija) 6:4, 7:6 (7:5), 4:6, 3:6, 6:4;

Wesley Moodie (PAR) - Oscar Hernandez (Ispanija) 3:6, 7:6 (7:5), 6:4, 6:2;

Fabrice Santoro (Prancūzija) - Vince Spadea (JAV) 3:6, 6:0, 6:2, 6:3;

Jean-Christophe Faurel (Prancūzija) - Alexander Waske (Vokietija) 7:6 (7:5), 6:3, 7:6 (7:2);

Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) - 27-Taylor Dent (JAV) 7:6 (7:4), 6:3, 7:6 (7:4);

Julien Benneteau (Prancūzija) - Marcos Daniel (Brazilija) 6:2, 6:1, 3:0 - brazilas mačo nebaigė dėl traumos;

Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Lukaš Dlouhy (Čekija) 7:5, 6:2, 6:4.