Visas tris dienas čempionato dalyvius alino karštis, kuris siekė iki 32 laipsnių.

Du dalyviai nebaigė čempionato dėl karščio, tiesa, sportininkų sveikatai pasekmių nebuvo.

Vyrų įskaitoje 17-os smūgių persvara prieš artimiausią varžovą čempiono titulą apgynė Gediminas Markevičius, aikštyną įveikęs per 217 smūgių. Jis laimėjo trečius metus iš eilės.

Ši pergalė G. Markevičiui užtikrino pirmą vietą ir Lietuvos golfo turo įskaitoje.

Antroje vietoje liko Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjas, 13-metis Giedrius Mackelis (234 smūgiai).

Trečią vietą užėmė tiek pat smūgių atlikęs Johnas Henriksonas iš Nyderlandų, kurio paskutinių dviejų raundų rezultatas buvo prastesnis.

Čempionate jėgas išbandė ir disko metimo olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, užėmęs 59-ą vietą.

Moterų įskaitoje čempionės titulą iškovojo žaidėja iš Vokietijos Anna Meleshkina, sužaidusi per 236 smūgius. Antra buvo lenkė Zofia Wojcik (245 smūgiai), trečia – Rasa Butrimaitė (267 smūgiai).

Pajėgiausia Lietuvos sportininkė Gilė Bitė Starkutė Lietuvos atvirajame čempionate nesivaržė, kadangi dalyvavo „Erkko Trophy“ čempionate Suomijoje, kur finišavo 12-oje pozicijoje.

Rugpjūčio 14–16 dienomis vyks Latvijos atvirasis čempionatas, kuriame dalyvaus daugelis stipriausių Lietuvos golfo žaidėjų.