„KOK Summer Edition“ turnyras – pirmas dvikovinio sporto renginys nuo kovo, kai buvo paskelbtas karantinas.

Tiesa, Kauno „Renginių oazėje“ vyksiančiame turnyre žiūrovų skaičius dar bus ribojamas iki 300.

Nepaisant to, LBF atstovai džiaugėsi pajudėjusiais ledais.

„Nors ir jaučiame nuoskaudą dėl atidėto „KOK’84 World GP“ turnyro Vilniuje, kuris turėjo vykti kovą, aš tai vadinčiau sugrįžimu į sportą. „KOK Summer Edition“ turnyre mūsų laukia daug kovų. Karantino laikotarpis leido daug ką apmąstyti, atrasti naujų talentų – tokių kaip, pavyzdžiui, Vitas Karosas. Dėl to džiugu“ – kalbėjo LBF prezidentas Donatas Simanaitis.

Pristatytas ir pirmąjį rugpjūčio sekmadienį įvyksiančio turnyro tvarkaraštis. Pirmą turnyro dalį sudarys mišriųjų kovos menų kovos „King of the Cage #7“ turnyre, antroje laukia „King of Kings“ turnyras.

Vakaro kulminacija taps bokso dvikova svorio kategorijoje iki 65 kilogramų tarp 2012 metų Londono olimpinio prizininko Evaldo Petrausko ir lenko Lukaszo Lekzycki. Kovai numatyti keturi raundai po tris minutes.

„Pasiruošimą pradėjau senokai. Netgi per karantiną, kai ateitis nebuvo aiški, sportavau ir ruošiausi. Treneris jau giria už sugrįžusią jėgą ir greitį, – komentavo E. Petrauskas. – Tikiu, kad galiu nugalėti bet ką. Analizavau varžovą, ieškojau jo silpnųjų vietų ir, manau, jomis pasinaudosiu. Žiūrovams stengsiuosi pademonstruoti akiai gražų renginį. Mano taktika bus paremta ne agresija, o gražiu, akiai maloniu boksu.“

Anot LBF atstovų, pergalės atveju E. Petrauskas įgytų teisę kovoti dėl IFG („International Fighting Group“) ir „Dream Boxing“ čempiono titulo.