K. Sosna 17,6 km (5 ratai) nuvažiavo per 1 val. 5 min. 10 sek. Katažina šios dviračių sporto disciplinos šalies čempione tapo ir 2007, 2011, 2015, 2016 bei 2019 metais. Sidabro medalį iškovojo praėjusių metų pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionato bronzos medalio laimėtoja Gabrielė Andrašiūnienė („S-Sportas“).

Ji nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 58 sek. Bronzos medalį pelnė Greta Karasiovaitė (Vilniaus miesto SC/„Torpado – Südtirol Blacks Lietuva“, +5.26). Lietuvos dviratininkės 1-3 vietas užėmė ir absoliučioje moterų elito ir U-23 grupės įskaitoje (9 dalyvės). Ketvirtą vietą Lietuvos čempionate užėmė Kornelija Kertenytė („Gaja“/„Dviratai – Daisatus“), o penktą – Ilana Martinkėnaitė (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“).

Š. Pacevičius 29,9 km (8 ratai) įveikė per 1 val. 33 min. 34 sek. Sidabro medalį šeštą kartą iš eilės pelnė Domas Manikas (Panevėžys/„Lazy Monkey“). Bronzos medalis įteiktas Arnoldui Valiaugai („Colibri“). Ketvirtas buvo Edgaras Kovaliovas („Top Team“), o penktas – Justinas Leveika („Savalen“).

Absoliučioje vyrų elito ir U-23 grupės įskaitoje (25 dalyviai) nugalėjo ir Latvijos čempionu tapo 2017 metų pasaulio MTB taurės varžybų nugalėtojas U-23 grupėje Martinš Blūms („CST Post NL Bafang“) – 1 val. 23 min. 17 sek. Š. Pacevičius finišavo šeštas, D. Manikas – devintas, o A. Valiauga – 11-as.

Lietuvos jaunių vaikinų (17,6 km; 5 ratai) čempionu tapo Vėjus Žigilėjus („S-Sportas“). Antras buvo Rytis Žemaitaitis (Vilkaviškio SM/„Aira“), o trečias – Darijus Ivanauskas.

Lietuvos čempionato moterų ir vyrų elito grupių prizininkai / FOTO: Žavinta Titenytė

Jaunių merginų grupėje (13,5 km; 4 ratai) nugalėjo Elvyra Bugajevaitė (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“), o antra buvo Aistė Janavičiūtė (Vilkaviškio SM/„Aira“).

U-14 grupėje nugalėjo Aistė Butautaitė ir Justinas Pavlovas (abu – „Gaja“/„Minu“), U-16 grupėje – Aušrinė Žvirblytė („S-Sportas“) ir Kostas Kardelis („Gaja“/„Minu“), 17+ Hobby grupėje – Antanas Gražulis, mėgėjų grupėje – Martynas Stankevičius, o veteranų grupėse – Martynas Utkinas (V30), Artūras Remeika (V40) bei Vytautas Ruškys (V50+).

Čempionate, kurį surengė Latvijos ir Lietuvos dviračių sporto federacijos, dalyvavo 149 dviratininkai, tarp jų – 43 iš Lietuvos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)