Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusiame MMA turnyre „UFC 251“ R. Namajunas nevieningu teisėjų sprendimu nugalėjo Jessicą Andrade ir revanšavosi už pernai gegužę patirtą nesėkmę.

Po šios kovos 28-erių kovotoją su pergale socialiniuose tinkluose pasveikino dabartinė UFC čempionė Weili Zhang, iš kurios diržą nugvelbti jau šiemet turėtų bandyti būtent R. Namajunas.

„Sveikinu, Rose“, – rašė UFC dar nepralaimėjusi 30-metė kinė, kuri čempionės diržą pernai rugpjūtį perėmė iš J. Andrade. Ši iki šiol buvo reitingo lyderė, bet šanso revanšuotis veikiausiai nebesulauks.

View this post on Instagram

恭喜玫瑰🌹赢得比赛Congratulations to rose 🌹 win the fight
A post shared by Weili Zhang 张伟丽 (@zhangweilimma) on Jul 11, 2020 at 8:09pm PDT


Stipriai sužalota R. Namajunas po kovos su brazile buvo išgabenta į ligoninę bei nedalyvavo spaudos konferencijoje. Ligoninėje jai klausimą uždavė treneris bei širdies draugas Patas Barry.

„Na, ar pasakytum, kad tai buvo geriausia visų laikų moterų kova?“, – geriausią metų kovą žadėjusios Rose paklausė P. Barry.

„Ko gero ne. Atsiprašau, Weili. Tavo mūšis su Joanna išties buvo metų kova. Atsiimu savo žodžius“, – sakė šypsenos dėl sužalojimų nepraradusi R. Namajunas.

View this post on Instagram

UFC 251 FIGHT ISLAND Maybe I was wrong 😂@zhangweilimma @danawhite @suckerpunchent #imstillthebest
A post shared by Rose Namajunas (@rosenamajunas) on Jul 11, 2020 at 9:04pm PDT


„Aš vis tiek esu geriausia“, – prie įrašo pridūrė buvusi UFC čempionė.

Lietuvių kilmės kovotoja anksčiau teigė, jog prieš keturis mėnesius vykusi kinės ir lenkės J. Jedrzejczyk kova nebuvo verta liaupsių, kuriomis buvo apipilta. To priežastis – abi kovotojos tuomet itin prastai gynėsi.

R. Namajunas ir J. Andrade akistata buvo pripažinta geriausia „UFC 251“ kova, todėl abi sportininkės prie savo uždarbių pridės 50 tūkst. dolerių priedus.