2018 metais „Sports Illustrated“ specialiame leidinyje „Swimsuit Issue“ pozavusi, o šiuo metu savo tinklalaidę apie golfą vedanti P. Spiranac mėgaujasi populiarumu, nors iš tikrųjų niekada nežaidė prestižinėse LPGA golfo varžybose.

Dar 2016 metais ESPN laidų vedėja ir reporterė Sarah Spain stebėjosi: „Reikia nukelti kepurę prieš žurnalą „Golf Digest“, kaip jis sugeba surasti ir pateikti ant viršelio visiškai nieką“. Kalbama čia buvo apie P. Spiranac.

Amerikietė prisipažino, kad patyčios ją lydi nuolat – socialiniuose tinkluose ji susilaukia net grasinimų mirtimi, o kitos profesionalios golfo žaidėjos negailėdamos pila kritiką jai ant galvos.

„Galvoju, kad esu lengvas taikinys neapykantai lieti. Iš pradžių kritika mane labai skaudino, tačiau dabar tai nesvarbu. Neapykanta kartu reiškia, kad aš kažką darau kitaip ir tai iššaukia tokią reakciją. Negali pasiekti pokyčio, jei visi su tavimi sutinka“, – „New York Post“ sakė P. Spiranac.

Visiškai suprantu, kodėl LPGA ture merginos manęs nemėgsta. Pasaulyje yra tiek daug moterų sportininkių, kurios taip ir nesulaukia pripažinimo. Aš noriu išnaudoti savo platformą, kad palaikyčiau jas.
Paige Spiranac

Kolorade užaugusi balerinos ir verslininko dukra svajojo apie gimnastiką ir olimpiadą, tačiau dėl kelio traumų 12 metų turėjo iš šio sporto pasitraukti. Gimnastikoje jai teko kęsti patyčias, todėl nusprendė išmėginti golfą, kur žaidėjai yra labiau izoliuoti.

2009 metais ji Kolorade tarp jaunių buvo viena iš golfo lyderių. Arizonos universitetas jaunai golfo žaidėjai garantavo stipendiją ir mokslus, vėliau ji persikėlė į San Diegą. Universitete Paige skynė visus laurus dvejus metus iš eilės. Kai apie ją pradėjo rašyti internetų portalai, 2015 metais sportininkė sulaukė rėmėjų dėmesio, gavo reklamų užsakymų, socialiniuose tinkluose sparčiai daugėjo sekėjų.

2016 metais patyrusi fiasko LPGA kvalifikacinėse varžybose ji nenustojo rašyti ir kai kurie jos straipsniai sulaukė didelio atgarsio. Ypač tie, kurie buvo nukreipti prieš tradicinę turo aprangą, neleidžiančią moterims vilkėti aprangos su iškirpte ar sijonėlio.

„Visiškai suprantu, kodėl LPGA ture merginos manęs nemėgsta. Pasaulyje yra tiek daug moterų sportininkių, kurios taip ir nesulaukia pripažinimo. Aš noriu išnaudoti savo platformą, kad palaikyčiau jas. Jei dirbsime kartu, mums pavyks pritraukti daugiau dėmesio šiam sportui“, – kalbėjo P. Spiranac.

Amerikietė reklamuoja golfo aplikacijas mobiliuose įrenginiuose, sportinę aprangą ir nusprendė daryti karjerą, bet ne didžiajame sporte: „Daugiau nežaidžiu golfo profesionaliai. Dabar dirbu, kad populiarinčiau golfą“.

Savo tinklalaidėje ji prasitarė, kad nutarė daugiau neskirti pasimatymų su golfo žaidėjais, nes jie, skirtingai nuo ledo ritulininkų ar futbolininkų, „savo pasirodymus rengia tyloje“. Humoro nestokojanti golfo žaidėjai šiuo metu pasimatymai nėra aktualu, nes 2018 metais ji ištekėjo už asmeninio trenerio Steveno Tinoco.

„Susitikau jį savo karjeros pradžioje ir visą šį kelią nuėjome drauge. Jis supranta, kad tai man yra verslas. Jis pasakytų: „Ei, brangioji, atsek dar vieną iškirptės sagutę“.

P. Spiranac pasakojo, kad namie gyvena ramų gyvenimą ir tiesiog dievina komiksus su Betmenu, nes jis „nori padėti žmonėms ir daryti gera“.

Amerikietė žino, kad po truputį keičia golfą ir supratimą apie jį, o jos pėdomis traukia daugybė kitų golfo nuomonės formuotojų su įspūdingais triukais, galingais mostais ir, kartais, ne mažiau įspūdingais kūno apvalumais.

Nors iš pradžių P. Spiranac dėl to pyko, tačiau dabar suvokia, kad po saule visiems bus vietos: „Tos merginos daro golfą šauniu žaidimu. Tai įtraukiame dar daugiau moterų į golfą. Didžiuojuosi, kiek mes toli nuėjome“.

View this post on Instagram

Did I even play golf if I didn’t do a mid round photoshoot in a cart?
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Jun 15, 2020 at 10:41am PDT
View this post on Instagram

Game face before shot😤 and face after a solid shot😬 How far do you hit your 8 iron?
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on May 12, 2020 at 10:16am PDT
View this post on Instagram

☀️🌵
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Apr 25, 2020 at 2:10pm PDT
View this post on Instagram

I mean you already know, hole 16 at the @wmphoenixopen🙌🏻 #wastemanagement
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Feb 1, 2020 at 9:42am PST
View this post on Instagram

Which Hogwarts house would you be in? Go! Slytherin for me🐍😏
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Nov 9, 2019 at 8:07am PST
View this post on Instagram

Take me back to Kauai!🌺
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Jul 28, 2019 at 10:56am PDT
View this post on Instagram

Yup I love it here 😍 @princevilleresort
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Jun 18, 2019 at 9:24am PDT
View this post on Instagram

Ask a question below and I’ll try to respond to as many as I can! 🤗
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Sep 14, 2018 at 5:23pm PDT
View this post on Instagram

Found true happiness this year when I stopped worrying about the opinions of others and started to love myself❤️
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on May 22, 2018 at 11:16am PDT
View this post on Instagram

This was such a hard secret to keep! But I’m so honored and humbled to be included in #SISwim 2018! This issue is about self-love, empowering women, body positivity, and encouraging everyone to be kind. Women face so much pressure every. single. day. to look, act, and talk a certain way, and it is so difficult trying to figure out what you “can” and “should” be. It’s taken a long time, but I’m proud of my body! I’m proud of who I am! I’m proud that I can be strong, smart, AND sexy! SI Swim embraces ALL women, no matter what, and just wants them to feel loved. You should feel loved and powerful and unapologetically YOU! And don’t let ANYONE tell you that you’re not perfect just the way you are. Thank you to @mj_day and the whole team for believing in me and letting me share my story. You’ve changed my outlook on life and let me know it’s okay to love my body❤️ #siswim
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Feb 6, 2018 at 8:57am PST
View this post on Instagram

So excited for the US Open!? Who do you think is going to win?
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Jun 13, 2017 at 4:20pm PDT
View this post on Instagram

Thanks @barstool_sports for a fun day! Don't try at home! #trustexercise
A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on Feb 22, 2016 at 2:26pm PST