Ši komanda lietuviui yra puikiai pažįstama – būtent joje ledo ritulininkas gavo progą debiutuoti aukščiausioje Švedijos lygoje (SHL) ir per dvejus metus įsitvirtino tarp geriausių šalies vartininkų.

Po sėkmingų metų „Djurgarden“ klube M. Armalis pasirašė sutartį su NHL San Chozė „Sharks“ klubu, bet stipriausioje planetos lygoje jis oficialių mačų taip ir nesužaidė bei praleido metus antroje pagal pajėgumą Šiaurės Amerikos AHL lygoje.

Vėliau Lietuvos rinktinės narys sugrįžo į Europą, kur metus žaidė Rygos „Dinamo“ klube Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL), o pastaruosius du sezonus praleido „Skelleftea“ klube Švedijoje.

Pastarasis sezonas M. Armaliui nebuvo pats sėkmingiausias – po pavasarį atliktos operacijos jis praleido sezono startą, vėliau buvo priverstas užimti antrojo vartininko vaidmenį, sužaisdamas vos 15 mačų SHL lygoje.

„Fantastiška sugrįžti į „Djurgarden“ klubą, sunku net nupasakoti mano jausmus. Sugrįžtu į savo miestą bei žaisiu už klubą, kurį myliu labiausiai. To aš labai pasiilgau. Nuo metų „Djurgarden“ klube aš gerokai patobulėjau ir ne tik tapau stabilesniu, tačiau ir daug tvirtesniu psichologiškai. Nemažai pakeliavau, žaidžiau Šiaurės Amerikoje ir Rusijoje, ten daug dirbau individualiai, o tai man padėjo tobulėti“, – kalbėjo dvejų metų kontraktą pasirašęs vartininkas.

Lietuvio sugrįžimu džiaugėsi ir šio klubo sporto direktorius Joakimas Erikssonas.

„Labai malonus jausmas susigrąžinti Mantą, kuris per pastaruosius sezonus klube tapo fanų favoritu. Mes tikime, kad su Niklasu Svebergu ir M. Armaliu mes turėsime labai stiprią vartininkų grandį, kuri konkuruos tarpusavyje ir ves į priekį komandą artimiausiais metais. Nuo tos akimirkos, kai Mantas mus paliko, jis žaidė aukščiausio lygio klubuose ir dabar sugrįžta dar labiau patyręs ir visapusiškesnis nei tada, kai žaidė mūsų ekipoje. Man bus labai smagu stebėti, kaip jis artimiausiais metais tobulės dirbdamas su Fredriku Mikko“, – kalbėjo vienas iš klubo vadovų.

Praėjusį sezoną SHL pirmenybėse „Djurgarden“ liko šešta ir vos dviem taškais atsiliko nuo lietuvio buvusio klubo „Skelleftea“, kuriam atiteko paskutinis kelialapis į kito sezono Čempionų lygos kovas.