31-erių prancūzas šią žinią paskelbė per socialinį tinklą „Twitter“, kuriame lakoniškai užrašė: „Ačiū už kelionę. Laikas atsisveikinti.“

Per savo karjerą M. Fourcade'as penkiskart tapo olimpiniu čempionu, iškovojo ir du olimpinius sidabro medalius.

Biatlonininkas yra visų laikų sėkmingiausias Prancūzijos olimpietis, taip pat 13 kartų pasaulio čempionas ir žmogus, kuriam daugiausiai kartų – 7 – pavyko iškovoti pasaulio taurę.

Tikimasi, kad šį šeštadienį Suomijoje M. Fourcade'as dar dalyvaus 12,5 km pasaulio taurės persekiojimo lenktynėse, kurios jam bus paskutinės karjeroje.

Tai tikrai bus ir paskutinės lenktynės šiame biatlono sezone, kuris stabdomas dėl koronaviruso plitimo pavojaus.

Praėjusį sezoną M. Fourcade'o sportinė forma labai krito, jis pirmą kartą nuo 2010-ųjų liko be jokių pasaulio čempionato apdovanojimų ir bendroje įskaitoje užėmė tik 12 vietą. Šį sezoną jis dėl titulo kovoja su principiniu varžovu, norvegu Johannesu Thingnesu Boe.

Tik legendinis norvegas Ole Einaras Bjorndalenas turi daugiau olimpinių aukso medalių (8) nei M. Fourcade'as.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)