Geriausiai sekėsi Vilniaus „Saulės ženklo“ auklėtiniams, kurie savo sąskaitoje sukaupė 3 aukso ir 1 sidabro medalius.

Pirmąsias vietas sostinės klubui pelnė Gerda Pekarskaitė (50-55 kg svorio kategorija), Stasys Vincevičius (65-75 kg) ir Juras Sokolovas (75-85 kg), o antrąją vietą iškovojo Vaiva Kairaitytė (60-65 kg).

Antrąja vieta komandinėje įskaitoje džiaugėsi Marijampolės „Tornadas“ (2 aukso medaliai), kuriam visus įskaitinius taškus pelnė Raminta Makackaitė, tapusi svorio kategorijos iki 50 kg ir katos rungties čempione.

Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) karatė čempionatas

3-4 vietas komandinėje įskaitoje pasidalino Jonavos „Kumite“ ir Klaipėdos „Okinava“, surinkę po vieną visų spalvų apdovanojimą. Auksinį medalį jonaviškiams pelnė Antanas Klibavičius (+95 kg), o uostamiesčio atstovai tapo nugalėtojais komandinės katos rungtyje.

Lietuvos čempionato aukso medaliais džiaugėsi dar 5 klubų atstovai: Eliza Rackevič (Vilniaus „Shin“, 55-60 kg), Aneta Meškauskienė (Anykščių „Takas“, 60-65 kg), Brigita Gustaitytė (Vilniaus „Budora“, +65 kg), Mantas Chrapačas (Kauno „Osu“, -65 kg) ir Tomas Zienius (Kauno „Shori“, kata).

Lietuvos čempionate Jonavoje šį kartą nesivaržė dalis pajėgiausių šalies kovotojų, kurie 2019-aisiais dalyvavo elitinėse tarptautinėse varžybose ir jau yra užsitikrinę teisę dalyvauti 2020 m. olimpinių žaidynių šalyje Japonijoje vyksiančiame Pasaulio pilno kontakto karatė čempionate.

Kelialapius į šias varžybas savo kišenėse jau turi Erika Žeburtovič (Kauno „Osu“, treneris Linas Jonika), Inga Mikštaitė (Kauno „Kariai“, Gediminas Varkala), Rūta Brazdžionytė (Vilniaus „Saulės ženklas“ , Paulius Klapatauskas), B. Gustaitytė (Vilniaus „Budora“, Donatas Imbras), Justinas Kvietka (Kauno „Rifas“, Ričardas Poška), J. Sokolovas (Vilniaus „Saulės ženklas“, P. Klapatauskas), Edgaras Sečinskis (Vilniaus „Saulės ženklas“, P. Klapatauskas), Eventas Gužauskas (Klaipėdos „Shodan“, Vladimiras Silvaško ir Lukas Kubilius) ir Paulius Žimantas (Akmenės „Energija“, V. Silvaško).