Šeštadienį „Euro Meet 2020“ varžybose sidabro medalį iškovojo G. Titenis. Jis vyrų 200 m plaukimo krūtine A finale finišavo per 2 min. 13,53 sek.

Greitesnis už mūsiškį buvo tik vokietis Marco Kochas (2:11,90 min.).

Aleksas Savickas B finale buvo 4-as (2:23.57), o bendroje įskaitoje užėmė 14-ą vietą.

S. Bilis (22,29 sek.) vyrų 50 m laisvuoju stiliumi A finale atplaukė penktas. Lietuviui jau visai nedaug trūksta iki olimpinio A normatyvo, kuris yra 22,01 sek.

Nugalėtoju tapo varžybų rekordą pagerinęs prancūzas Florentas Manaudou (21,56 sek.).

Jau 22-ą kartą rengiamose varžybose dalyvauja beveik 800 sportininkų iš 29 šalių. Konkurencijos lietuviams tikrai netrūkta, nes čia varžosi ir nemažai elitinių plaukikų – olimpinių, pasaulio ir Europos čempionų bei prizininkų, rekordininkų ir kitų.

„Euro Meet 2020“ yra Tokijo olimpinių žaidynių kvalifikacinių varžybų sąraše, todėl visi dalyviai turi galimybę įvykdyti dar nepasiektus normatyvus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)