Ilgiausioje duatlono trasoje, kurioje dalyviai bėgo 5 km, mynė 20 km ir varžybas užbaigė 2,5 km bėgimu, nugalėjo šalies triatlono bendruomenei gerai žinomas vilnietis Gediminas Pajėda („Aplenk save/F.O.C.U.S. running“), jis visus nuotolius įveikė per 1 val. 2:13 min.

Antrą vietą iškovojo Jaunius Strazdas (Vilniaus „Energija) – 1.03:08 val., trečias „Tritono“ klubo narys Vytautas Jazepčikas – 1.04:49 val.

Moterų gretose pergale džiaugėsi vilnietė Inga Aukselytė („Tritonas“) – 1.08:45 val., antra – jos komandos draugė Inga Paplauskė – 1.14:34 val., trečia – Ramunė Ivanauskaitė („Stogaga Team“) – 1.26:29 val.

Trumpesnėje duatlono distancijoje (2 km / 10 km / 1 km) nugalėjo Martynas Judickas – 30:21 min., moterų gretose pirma finišavo Agnė Jasinavičiūtė, kuri duatloną įveikė per 40:11 min.

Trumpiausioje duatlono rungtyje (1 km / 5 km / 500 m), skirtoje 10-14 metų jaunuoliams ir veteranams nuo 60 m., nugalėjo Martynas Jančys (V14 a. gr., 15:48 min.), mergaičių iki 10 metų grupėje nugalėjo Saulė Kiaušas – 20:08 min.

Varžybos vyko Vilniaus triatlono mėgėjams gerai žinomame Valakampių rajone.

Orgaizatoriai neabejoja, kad sparčiai triatlono sporto šakai populiarėjant vietą atletų kalendoriuose ras ir triatlonui giminingas duatlonas ir šios varžybos taps tradiciniu, ne tik sostinės sporto gerbėjus traukiančiu sporto renginiu.