Vyrų estafetėje 4 x 200 m l. stiliumi sidabro medalius iškovoję Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro plaukikai – Daniil Pancerevas, Martin Tretjak, Nojus Skirutis ir Danielis Kvederis – užfiksavo naują šalies vaikinų iki 17 m. rekordą.

Nuo šiol jis – 7 min. 42,96 sek. Auksą iškovojo Kauno plaukimo mokyklos pirmoji komanda (7.38,96), o bronza atiteko Panevėžio „Žemynos“ plaukikams (7.48,25).

Analogišką moterų estafetę greičiausiai įveikė Kauno plaukimo mokyklos sportininkės (8.47,75), aplenkusios antroje vietoje likusią Kauno sporto moklyklos „Startas“ komandą (8.48,75) ir trečią vietą užėmusią Panevėžio „Žemyną“ (8.57,75).

Ketvirtadienį moterų 100 m plaukimo nugara rungties šalies čempione tapusi Ugnė Mažutaitytė šįryt perpus trumpesnėje distancijoje pasiekė dar vieną Lietuvos rekordą.

50 m nugara U. Mažutaitytė įveikė per 27,97 sek. (tai 0,39 sek. greičiau nei ankstesnis šalies moterų rekordas, nuo 2013 metų priklausęs Rūtai Meilutytei) ir pirmu rezultatu pateko į A finalą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)