Šeštadienį Danas Rapšys 200 m rungties finale nuotolį įveikė per 1:42.69 min. ir pasiekė naują šių Lozanos plaukimo varžybų rekordą. Ankstesnis priklausė belgui Pieteriui Timmersui (1:44.03 min.).

Antras finišavo Jamesas Guy, atsilikęs tik 0,21 sek. (1:42.9 min.), trečias P. Timmersas (1:46.09 min.).

Ryte vykusioje atrankoje D. Rapšio rezultatas buvo antras – 1:49.42 min.

Penktadienį panevėžietis triumfavo dvigubai ilgesniame nuotolyje. 400 m įveikė per 3:38.94 min., taip pat pagerino šių varžybų rekordą, o artimiausią varžovą lenkė daugiau nei 21 sekundę (!), antrą vietą užėmęs Bruno Miguelis Ramosas nuotolį įveikė per 4:00.39 sek.

Šiemet D. Rapšys oficialių varžybų daugiau neturės.

Artimiausi jo startai – FINA Čempionų lygos du etapai Kinijoje: sausio 14-15 d. Šendženo mieste ir sausio 18-19 d. Pekine).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)