Klaipėdos komanda nuo rungtynių pradžios demonstravo gana drausmingą žaidimą ir netrukus susikūrė keturių įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki pirmojo kėlinio pabaigos – 4:5, 8:13, 13:17.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai toliau kontroliavo žaidimą ir varžovų arčiau nei 4 įvarčiais neprisileido, o paskutinę rungtynių minutę atotrūkį dar padidino dviem įvarčiais ir šventė pergalę rezultatu 26:32.

Ši pergalė nulėmė, kad „Dragūnas“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, vienu tašku aplenkęs „Šviesą“. Sužaidus 8 rungtynes „Dragūnas“ turi 14 taškų (7 pergalės, 1 pralaimėjimas), „Šviesa“ – 13 taškų (6 pergalės, 1 lygiosios, 1 pralaimėjimas).

„Smagu būti pirmoje lentelės vietoje, tik gaila prarastų taškų, kurie buvo neplanuotai prarasti. Tądien žaisdami su KTU mes atrodėme labai blogai, o varžovas buvo labai agresyvus“, – po pergalingų rungtynių komentavo „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas.

Klaipėdos "Dragūnas“ / Foto: rkdragunas.lt

Tačiau, A. Juškėno teigimu, ilgai džiaugtis pergale neteks, nes jau šį savaitgalį Klaipėdoje laukia net dvejos Baltijos rankinio lygos rungtynės su pajėgiais ir aukšto meistriškumo varžovais – Polvos „Serviti“ (Estija) ir Ryhimakio „Cocks“ (Suomija).

Rungtynės su Polvos „Serviti“ vyks šeštadienį, gruodžio 14 d., 14 val., su Ryhimakio „Cocks“ – sekmadienį, gruodžio 15 d., 14 val. Be to, pirmadienį, gruodžio 16 d., 19 val. „Dragūnas“ žais ir atsakomąsias Lietuvos rankinio federacijos taurės rungtynes su kita Klaipėdos ekipa – „CSC Telecom-Mėmeliu“.

Statistika

„Šviesa“: Karolis Antanavičius, Šarūnas Ugianskis – po 6, Laurynas Palevičius – 4, Domantas Pukas – 3, Tomas Bernatavičius, Artūras Švilpa – po 2, Ignas Grigas, Taurintas Markiavičius, Valdas Drabavičius – po 1.

„Dragūnas“: Gabrielius Virbauskas – 7, Mykolas Lapiniauskas – 6, Laurynas Simonavičius, Deividas Virbauskas, Gytis Šmantauskas – po 4, Benas Butkus, Lukas Vanagas – po 3, Gintaras Cibulskis – 1.