Pusfinalyje aštuntą geriausią rezultatą užfiksavęs Lietuvos atstovas finale distanciją įveikė per 20,98 sekundės ir užėmė penktąją vietą. Bilio užfiksuotas rezultatas viena šimtąja sekundės dalimi pranoko ankstesnį geriausią lietuvių rezultatą šioje rungtyje.

Aukso medalį iškovojo Rusijos atstovas Vladimiras Morozovas, distanciją įveikęs per 20,4 sekundės. Sidabro medaliu tenkinosi pasaulio rekordininkas prancūzas Florentas Manaudou, o bronza atiteko vengrui Maksimui Lobanovskiui.

Iki bronzos medalio tik 0,22 sekundės pritrūkusiam Biliui vos per plauką nepavyko užimti ketvirtosios pozicijos – joje distanciją baigęs lenkas Pawelas Juraszekas lietuvį aplenkė vos viena šimtąja sekundės dalimi.

Sau už nugaros panevėžietis finale paliko tris jo dalyvius: italus Alessandro Miressi ir Federico Bocchia bei belgą Pieterį Timmersą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)