Antrame pasaulio ledo ritulio čempionato III diviziono ture Lietuvos moterų rinktinė buvo priversta pripažinti šeimininkės Bulgarijos pranašumą 1:2.

Susitikimą aktyviau pradėjo mačo šeimininkės, bet smogiamasis Lietuvos rinktinės puolimo trejetas atsakė itin pavojingu išpuoliu, kurio metu iš toli atliktą Klaros Miuller metimą Bulgarijos rinktinės vartininkė nukreipė į vartų virpstą, taip išvengdama mūsų rinktinės įvarčio.

Antrame kėlinyje perėmus ritulį varžovių zonoje iš aštraus kampo klastingą perdavimą link vartų atliko Anastasija Šeršniova, o varžovėms nesėkmingai bandžius su juo susitvarkyti ritulys suspurdėjo vartų tinkle (28:21, rez. perd. Gintarė Karpavičiūtė, Nomeda Burneikaitė).

Po pelnyto įvarčio Lietuvos rinktinei atsirado daugiau galimybių kontratakuoti, o tokiose situacijose aktyviausia buvo Klara Miuller. „HC Klaipėdos“ mokyklos auklėtinė ne kartą išbandė Bulgarijos rinktinės vartininkės budrumą metimais iš toli, tačiau oponentė neklydo.

Rungtynėms persiritus į antrą pusę Bulgarijos rinktinė pasinaudojo kiekybiniu pranašumu i išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Tina Lisichkova (31:53).

Trečiame kėlinyje Bulgarijos rinktinė nuolat atakavo ir pataikė į virpstą. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 min. po rikošeto tikslą galiausiai pasiekė ta pati T. Lisichkova (56:43).


Geriausia rungtynių žaidėja Lietuvos rinktinėje buvo pripažinta net 43 metimus atrėmusi vartininkė Emilija Simonsen.

Prieš tai Honkongo ekipą įveikusios lietuvės po dviejų turų su trimis taškais turnyrinėje lentelėje dalinasi 2-5 pozicijomis.

Penktadienį pirmenybėse poilsio diena, o į kovas lietuvės sugrįš šeštadienį. 13 val. startuosiančioje akistatoje Lietuvos rinktinę egzaminuos Belgijos nacionalinė ekipa.