Olimpinės atrankos reitinge septintą vietą užimančios lietuvės aplenkė ketvirtoje vietoje esančias kines, aštuntoje vietoje esančias ukrainietes, 11-13 pozicijas užimančias lenkes, ispanes ir korėjietes bei dar žemiau esančias indonezietes ir kolumbietes.

Simona ir Miglė kvalifikacijos varžybose tarp 12-os komandų buvo šeštos (33,644 sek.).

Pirmajame etape šių metų Europos žaidynių vicečempionės ir 2016 metų Europos čempionato bronzos laimėtojos (33,354 sek.) nusileido Rusijos atstovėms Natalijai Antonovai ir Jekaterinai Gnidenko (33,154 sek.), kurios kvalifikacijoje buvo trečios (33,492 sek.).

Iš keturių pirmajame etape pralaimėjusių komandų Lietuvos dueto rezultatas buvo geriausias. Šeštos liko kinės, septintos – lenkės, o aštuntos – ispanės.

Nugalėjo „Gazprom – Rusvelo“ komandos atstovės rusės Jekaterina Rogovaja ir Darija Šmeliova.

Šį sezoną iš viso bus surengti šeši pasaulio taurės varžybų etapai. Į komandų sprinto olimpinės atrankos reitingą bus įtraukti trys geriausi kiekvienos šalies dviratininkių rezultatai šiose varžybose.

Moterų skrečo finale Olivija Baleišytė finišavo aštunta. Nugalėjo 2015 ir 2018 metų pasaulio bei 2018 metų Europos čempionė olandė Kirsten Wild. Ji 40 ratų (10 km) nuvažiavo per 13 min. 13 sek.(vid. greitis – 45,386 km/h).

Antrą vietą užėmė italė Martina Fidanza, o trečią – amerikietė Jennifer Valente. Finale lenktyniavo 20 dviratininkių.

Šios rungties pasaulio reitingo lyderė O. Baleišytė antrajame atrankos važiavime (20 ratų, 5 km) finišavo trečia. Pirma buvo J. Valente, o antra – prancūzė Victoire Berteau.

Abiejuose atrankos važiavimuose dalyvavo po 13 dviratininkių. Į finalą pateko po 10.

Pirmajame pasaulio taurės etape Lietuvai atstovauja keturi dviratininkai. Šeštadienį moterų sprinto lenktynėse dalyvaus S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė, o vyrų keirino rungtyje – Vasilijus Lendelis.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.