Lietuviai su dviem medaliais – aukso ir bronzos – galutinėje įskaitoje užėmė 30-ą vietą, viena pakopa žemiau nei latviai su aukso ir sidabro apdovanojimais.

Aukso medalius Kinijoje laimėjo Lietuvos kariškių krepšinio rinktinė, vedama žalgiriečio Eriko Venskaus, Mindaugo Sušinsko ir kitų. Ji finale įveikė JAV atstovus.

Bronzos apdovanojimą iškovojo boksininkas Algirdas Baniulis. Jis varžėsi svorio kategorijoje virš 91 kg.

Pasaulio kariškių žaidynių medalių įskaitoje triumfavo varžybų šeimininkai kinai. Jų sąskaitoje 133 aukso, 64 sidabro ir 42 bronzos apdovanojimai. Antroje vietoje liko Rusijos atstovai (atitinkamai 51 aukso, 53 sidabro ir 57 bronzos medaliai), trečioje – Brazilija (21, 31, 36).

Pasaulio kariškių žaidynės organizuojamos nuo 1995 metų kas ketverius metus. Iki šiol jos vyko dukart Italijoje, po kartą Kroatijoje, Indijoje, Brazilijoje, Pietų Korėjoje. Pirmą kartą tokio pobūdžio varžybos vyko Kinijoje.

Lietuvos kariuomenės atstovai dalyvavo visose 6-iose iki šiol vykusiose vasaros žaidynėse ir dvejose žiemos sporto žaidynėse.

Žaidynėse dirbęs Lietuvos fotografas Alfredas Pliadis įdomiausias šio sporto renginio akimirkas surinko į galeriją, kurią kviečiame pažiūrėti.