Paskutinis 2019 metų LBT etapas buvo išskirtinis, nes dalyviai buvo išskirstyti pagal amžiaus grupes – pirmiausiai pradėjo vyriausieji, o elitiniai bėgikai startavo paskutiniai (pagal taip vadinamas „handicap“ taisykles).

Įskaitinę pusės maratono distanciją Rumšiškėse greičiausiai įveikė Virgilijus Muralis (1 val. 37 min. 44,3 sek.) Antrą vietą užėmė Dainius Gorskis (01:41:54,7), trečią – Aurimas Skinulis (01:42:32,2).

Moterų grupėje prizininkių trejetas išsidėstė taip: Dalia Lukošienė 01:47:52,8), Vilija Damašickienė (01:48:10,1), Gitana Akmanavičiūtė (01:53:08,6).

Dalyviai taip pat galėjo išmėginti jėgas trumpesnėse 10 km, 5 km ir 500 m distancijose.

Bendroje 2019 metų LBT įskaitoje triumfavo A. Skinulis (9550 taškai), antras liko Justinas Čekanauskas (9324), trečias – Antanas Žukauskas (9264).

Moterų grupėje nugalėtoja tapo D. Lukošienė (7772), antrą vietą užėmė Gitana Akmanavičiūtė (7743), trečią – Vilmantė Stašauskaitė (7176).

Rumšiškėse paskelbtiems bendrosios įskaitos nugalėtojams lapkričio 17 dieną Tauragėje vyksiančiame bėgime bus įteiktos vardinės taurės.

Specialius prizus Tauragėje taip pat gaus bėgikai, šiais metais įveikę visus įskaitinius etapus (10 ir daugiau). Apdovanojimai lauks ir tų dalyvių, kurie šįmet įveikė visus LBT etapus.

Po bėgimo Rumšiškėse paaiškėjo ir greičiausias 2019 metų bėgimo klubas. Tai – „Bėgimo klubas“, surinkęs 13754 taškų.

Jo atstovai gavo LBT rėmėjo „S-Sporto“ įsteigtą prizą – 6 poras bėgimų batelių ir kelionių agentūros „Magelano kelionės“ įsteigtą prizą – 6 kelialapius į Milano maratoną ar kitą pasirinktą bėgimą.

Klubų įskaitoje antroje vietoje liko „Lukas“ su 12133 taškais, trečioje – „Jonavos Maratonas“ su 11297 taškais.

Kviečiame registruotis ir į bėgimą Lietuvos karių dienai paminėti „Tauragė 2019“, kuris vyks lapkričio 17 dieną. Ten bus pristatytas kitų metų Lietuvos bėgimo taurės sezonas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)