Jis surinko 114 taškų, o pirmuoju buvo įrašytas 33 anketose iš 41.

Antrąją vietą tarp sportininkų užėmė šešiose anketose pirmuoju įrašytas planetos ir Europos čempionas galiūnas Žydrūnas Savickas (68 tšk.).

Trečias su 29 taškais (pirmuoju įrašytas kartą) apklausoje liko Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionas Edvinas Krungolcas:

1.Virgilijus Alekna (lengvoji atletika)114 tšk. (33)
2.Žydrūnas Savickas (galiūnų sportas)68 (6)
3.Edvinas Krungolcas (šiuolaikinė penkiakovė)29 (1)
4.Šarūnas Jasikevičius (krepšinis)22
5.Ramūnas Vyšniauskas (sunkioji atletika)3
6.Remigijus Morkevičius (bušido)2
6.Vytautas Janušaitis (plaukimas)2

Geriausia Lietuvos sportininke - 78 taškai - LSŽF rinkimuose pripažinta antrąsias vietas Los Andželo (JAV) ir Tokijo (Japonija) maratonuose užėmusi ilgų nuotolių bėgikė Živilė Balčiūnaitė. Ji devyniolikoje anketų buvo įrašyta pirmąja.

Antrąją vietą su 39 taškais užėmė lengvosios atletikos daugiakovininkė Austra Skujytė (5), o trečia (33 tšk.) liko krepšininkė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė (7):

1.Živilė Balčiūnaitė (lengvoji atletika)78 tšk. (19)
2.Austra Skujytė (lengvoji atletika)39 (5)
3.Jurgita Štreimikytė-Virbickienė (krepšinis)33 (7)
4.Edita Daniūtė (sportiniai šokiai)25
5.Daina Gudzinevičiūtė (šaudymas)22
6.Simona Krupeckaitė (dviračiai)9

Geriausios 2005 metų komandos rinkimuose nugalėjo planetos jaunimo (iki 21 metų) krepšinio pirmenybės Argentinoje laimėjusi Lietuvos vaikinų rinktinė. Ji pirmąją anketose buvo įrašyta 18 kartų bei surinko 60 taškų.

FIBA Eurolygos turnyre trečiąją vietą užėmusios Vilniaus "Lietuvos telekomo" krepšininkės liko antros (40 tšk.; 5), o ULEB taurės savininkai Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai - treti (37 tšk.; 5):

1.Lietuvos jaunimo vaikinų krepšinio rinktinė61 tšk. (18)
2.Vilniaus "Lietuvos telekomo" ekipa40 (5)