Lietuvės energingai pradėjo rungtynes ir didžiąją pirmojo kėlinio dalį lygiai kovėsi su nuolatinėmis Europos ir pasaulio čempionatų dalyvėmis.

Pirmojo kėlinio viduryje lietuvės dar pirmavo 9:7, tačiau tuomet žaidimas sustojo, o gausiai susirinkusių sirgalių palaikomos Vengrijos rankininkės perėmė iniciatyvą ir įgijo 4 įvarčių persvarą (16:12).

Antrajame kėlinyje aikštėje dominavo vengrės, kurios dar labiau padidino pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę.

Lietuvos rinktinei 9 įvarčius pelnė Greta Kavaliauskaitė, 5 – Brigita Ivanauskaitė, 2 – Rita Repečkaitė, po 1 – Viltė Lubytė, Audinga Kniubaitė bei Martina Vaitkutė.

Vengrijos komandoje rezultatyviausiai žaidė Katrin Klujber. Jos sąskaitoje – 9 tikslūs metimai.

Kitose grupės rungtynėse Juodkalnijos rinktinė namuose 41:17 sutriuškino itales.

Antrąsias rungtynes Lietuvos rankininkės sekmadienį Klaipėdoje žais su juodkalnietėmis.

Antrajame atrankos etape rungtyniauja 28 komandos, suskirstytos į septynias grupes. Į Europos čempionatą, kuris vyks Norvegijoje ir Danijoje, pateks po dvi stipriausias grupių komandas bei geriausia trečiąją poziciją užimsianti ekipa.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.