Lietuvos sportininkė sėkmingiausiu – ketvirtuoju – bandymu nušoko 14 m 8 cm. Ji Europos rinktinei pelnė 6 taškus ir užsidirbo 4000 eurų premiją.

Šioje rungtyje nugalėjo amerikietė Tori Franklin (14 m 36 cm). Antrąją vietą užėmė Europos čempionė portugalė Patricia Mamona (14 m 21 cm).

Kita lietuvė Diana Zagainova (13 m 55 cm) užėmė septintąją vietą ir Europai pelnė du taškus. Už septintą poziciją jai atiteko 500 eurų.

Europos ir JAV sportininkai Minske varžysis 37-iose rungtyse. Antradienį varžybose startuos Lietuvos ieties metikas Edis Matusevičius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)