Marijus olimpinę distanciją, kurioje reikėjo 1500 m plaukti, 40 km minti dviratį ir 10 km bėgti, įveikė per 2.01:30 val. Tai – pirmoji jo pergalė šiame sezone.

Antras finišo liniją kirto šiemet penkias pergales iškovojęs ir jau sezono nugalėtojo titulą užsitikrinęs Tautvydas Barštys („KG Group“ 2.02:31 val.), nuo lyderio atsilikęs 1:01 min. Trečias distanciją įveikė Kasparas Žiūraitis (2.07:48 val., Kauno triatlono klubas).

Moterų įskaitoje triumfavo Inga Aukselytė („Tritonas“), kuri distanciją įveikė per 2 val. 25:11 min. Ji šiemet nugalėjo Alytaus ir Šilalės etapuose, o Veisiejuose varžėsi beveik po dviejų mėnesių pertraukos, praleidusi Jonavos, Varėnos ir Girdžių varžybas.

Antra finišo liniją kirto Viktorija Kalvelytė (2.34:41 val., Kauno triatlono klubas), trečia – Emilija Teklė Gvildytė (OK „Medeina“, 2.47:43 val.).

Moterų bendroje įskaitoje pirmauja keturiuose taurės etapuose dalyvavusi Inga Paplauskė, jos sąskaitoje – 3945 taškai. Nuo jos nedaug atsilieka Ieva Urbonavičiūtė bei V. Kalvelytė. Visgi gerus šansus iškovoti sezono taurę turi praėjusio sezono nugalėtoja I. Aukselytė (3000 taškų), kuriai trūksta pergalės paskutiniame etape Druskininkuose. Į bendrą taškų įskaitą įtraukiami geriausi keturių įveiktų etapų rezultatai.

Sprinto distancijoje, kurioje dalyviai plaukė 750 m, dviračiu važiavo 20 km ir bėgo 5 km, pergale džiaugėsi vienvaldis šio sezono lyderis Lukas Prokopavičius (R. Sargūno sporto gimnazija), nuotolį įveikęs per 1.04:19 val. Antras finišavo Igor Kozlovskij („Tritonas“, 1.06:30 val.), trečias – Aistis Šimaitis („Velonova-Bioracer team“) – 1.07:20 val.

Moterų įskaitoje nugalėjo Beatričė Vinciūnaitė (Panevėžio triatlono klubas, 1.17:25 val.), antra finišavo Sigita Šidlauskienė („Tritonas“, 1.18:32 val.), trečia – Mingailė Greičiūtė (Marijampolės triatlono draugija, 1.21:17 val.).

Triatlono šventę Veisiejuose užbaigė TRI-FUN rungtis, skirta triatlono naujokams. Čia dalyviai turėjo nuplaukti 200 m, numinti 10 km ir nubėgti 2,5 km.

Čia pergale džiaugėsi Robertas Gegužis (VMSC „Ruoniai, 32:55 min.) ir Ugnė Paurytė (R. Sargūno sporto gimnazija) – 36:12 min.

Ketvirtus metus iš eilės Veisiejuose vykusiose varžybose šiemet užfiksuotas dalyvių rekordas, skirtingose rungtyse jėgas išmėgino 293 triatlono mėgėjai. Paskutinis 7-asis Lietuvos triatlono taurės etapas vyks rugsėjo 7 dieną Druskininkuose.